ГФЛ Сремска Митровица (I разред): Бод с десеторицом

Борац (ВР) - Слога (З) 0:0
besenovo

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 60, судија Стојановић (Сремска Митровица). Жути картон: Пињук (Борац).

БОРАЦ:  А. Алимановић 7, Д. Алимановић 6, Пињук 7, Козомара 6, Станишић – (Церовац 6), Недић 7, Дејановић 7, Протић 6 (Малијевић), Н. Николић 6, Вуковић 6, Ерић 6 (Граовац 6).

СЛОГА: Андоновић 8, Веселиновић 7, Тот 7, Митровић 7, Симић 7, Чикић 7, Иванковић 7, Настић 7, Виторовић 7, Ждерић 7.

Гости су допутовали са само десет играча, али, ипак, су издржали све нападе домаћина, и зато су заслужили  бод. А, умало, да на крају славе. Имали су шансу за то.

БСК - Планинац 6:0 (3:0)

БЕШЕНОВО: Стадион  БСК-а, гледалаца 150, судија Трећаковић (Сремска Митровица).Стрелци: Ивковић у 16, Ж. Ћирић у 42, Д. Племић у 45. и 65, А. Племић у 50. и Чикара у 53. минуту. Жути картони: Лукић, Д. Племић (БСК), Ранкић (Планинац).

БСК: Овшек -, Т. Племић 8, Ивковић 8, Лукић 8, Плавшић 8, Петровић 8, Д. Племић 8 (Кресојевић 8), Ж. Ћирић 8 (Маринковић 8), А. Племић 8, Чикара 8 (Тодић 8), М. Лакетић 7.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 5, Милић 5, Катафај 5, Ранкић 5 (М. Новак), Ђ. Гршић 5, Б. Новак 5, Мачкић 5,  (В. Савић), Милекић 5, Ђокић 5, Петковић 5, Гњатовић 5.

Домаћини су били много бољи ривал. И могли су славити и убедљивије, али стрелци, су били доста непрецизни и брзоплети. Ненад Ивковић је начео мрежу гостију из корнера.

М. Илић

Напредак - Ноћај 2:2 (0:2)

ШУЉАМ: Игралиште Напретка, гледалаца 50, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Грујић у 70. и 88. за Напредак, а Мијајловић у 30. и 40. минуту за Ноћај.

НАПРЕДАК: Антонић 7, Стањко 7, Грујић 8, Тешановић 6, Ивин 7, Новаковић 6, Младеновић 8, Зарић ( Мицић 7), Томашевић 7, Дивљак 7, Митровић 7 (Ђурђевић 7).

НОЋАЈ: Петровић 7, Илић 7, Шумаревић 7, Владисављевић 7, Симић 7, Јеликић 7, Тојић 7 (Р. Сретеновић 7), Пармаковић 7 (М. Сретеновић), Огњеновић 7, Мијајловић 8, Јездић 7.

Ноћајци били бољи ривал у првом полувремену. Али, у наставку у игру, код домаћина, улазе Мицић и Ђурђевић који су препородили екипу. Стањко одлично повезује одбрану и напад своје екипе. И Грујић је уапео да у финишу поравна резултат. А, Стањко је имао зицер шансу, у надокнаду времена, да домаћи славе, али за мало није успео.

Д. Веселиновић

ШУЉАМ: Напредак - Ноћај 2:2, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Слога (З) 0:0, БЕШЕНОВО: БСК - Планинац 6:0. Срем из Сремске Раче је био слободан.

1. БСК                 4      3      1      0      21:2  10

2. Срем (СР)      3      2      1      0      10:1  7

3. Слога (З)        4      2      1      1      7:7   7

4. Планинац       4      2      1      1      8:9   7

5. Напредак       5      1      1      3      5:21  4

6. Ноћај              4      0      2      2      3:8   2

7. Борац (ВР)     4      0      1      3      1:7   1