Izvor: Sportske.net

Podela bodova na otvaranju 13. kola nemačke Bundeslige.

Epa/Srđan Suki

Povezane vesti

Žaliće fudbaleri Štutgarta što iz Hanovera nisu odneli sva tri boda, pošto su večeras bili najbliži trijumfu na gostujućem terenu od početka sezone.

Prvi meč 13. kola nemačke Bundeslige između Hanovera i Štutgarta završen je nerešenim rezultatom 1:1 (0:1) što obema ekipama garantuje ostanak u sredini tabele.

Gosti su poveli u 24. minutu preko Japanca Takume Asana, uspevali su da odbiju napade Hanovera sve do same završnice, ali su na kraju ipak poklekli.

Petnaest minuta pre kraja susreta sudija Dingert opravdano pokazuje na belu tačku, a Niklas Fulkrug biva precizan i postavlja, ispostaviće se, konačan rezultat.

Hanover je na taj način izbegao treći vezani poraz, dok je Štutgart upisao tek drugi remi od početka sezone.

"Švabe" su sa 17 bodova desete, Hanover sa dva boda više osmi na tabeli.