Izvor: Sportske.net

Loša partija Partizana, makar za sada.

aba-liga.com/Mornar/Media Pro

Povezane vesti

Partizan je nedavno ostao bez trenera, Miroslav Nikolić je dobio otkaz zbog slabih rezultata i u Evropi i u ABA ligi.

Crno-beli danas predvođeni Aleksandrom Matovićem igraju utakmicu protiv Bilbaa u okviru 8.kola Evrokupa, Bilbao je poslednjeplasirana ekipa u Grupi C, ali i pored toga vodi sa 30:38.

Partizan je bio bolji na samom startu, poveo je sa 8:2, ali je nakon toga krenula serija Bilbaa koji je ubrzo vodio sa 11:17.

Nisu uspevali crno-beli da se povežu u tim trenucima, ali se krajem četvrtine Partizan nekako vratio u igru.

Ipak, sredinom druge četvrtine Bilbao vodi i sa +13, da bi se poluvreme završilo prednošću gostiju od 30:38.

Vilijams Gos je najbolji kod Partizana sa 9 poena, Miler i Šalić imaju po 5. Na drugoj strani Redivo ima 8 poena.