Izvor: Sportske.net

Samo bod za "lavove" na prvoj prvenstvenoj utakmici kod kuće u 2018. godini.

Beta/AP Photo/Michel Spingler

Povezane vesti

Fudbaleri Olimpika iz Liona nisu opravdali ulogu favorita protiv Anžea na meču odigranom u okviru 20. kola Lige 1, pošto je on završen podelom plena - 1:1.

"Skiti" su poveli u 14. minutu igre iz penala, Ekambi je bio siguran sa "bele tačke", sa minimalnom prednošću otišli na odmor, ali samo što je počelo drugo poluvreme domaći tim je poravnao.

Nabil Fekir je bio strelac, može se reći da je ukrao gol Korneu, koji je prethodno lažnjakom izbacio svog čuvara.

Nešto pre sata igre Ekambi je imao priliku da donese novo vođstvo gostima, bio je za malo neprecizan, a desetak minuta kasnije na drugoj strani jedan igrač Anžea je sa gol linije izbacio loptu i sprečio da Depaj preokrene rezultat u korist "lavova".

Gosti su poslednjih nekoliko minuta igrali sa desetoricom jer je Tait dobio drugi žuti karton, ali su uspeli da sačuvaju bod. Olimpikovi rezervisti Ndombele i Đuiri su imali šanse da izrastu u heroje, nije im se dalo, pa je ostalo 1:1.

Anže je uprkos ovom velikom bodu ostao u zoni ispadanja, a Lion je propustio priliku da zauzme drugo mesto na tabeli.