FENJERAŠ ŠOKIRAO LIVERPUL: Svonsi prekinuo seriju Klopovog tima od 14 mečeva bez poraza

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Svonsija iznenadili su na domaćem terenu favorizovani Liverpul u poslednjoj utakmici 24. kola engleske Premijer lige - 1:0 (1:0).

Strelac jedinog gola na meču bio je Moson u 40. minutu posle gužve u kaznenom prostoru gostiju.

Liverpul je sve vreme napadao, a najbliži izjednačenju bio je u 94. minutu, kada je prvo Firmino udarcem glavom pogodio stativu, a onda rezervista Lalana sa samo nekoliko metara nije uspeo da zatrese mrežu.

"Labudovi" su ostali poslednji na tabeli, sada sa 20 bodova, koliko ima i pretposlednji VBA.

Tim Jirgena Klopa prekinuo je sjajni niz od 14 mečeva bez poraza i nalazi se na četvrtom mestu sa 47 bodova.