ОПШТИНСКА ЛИГА-ШИД Ердевичани казнили промашаје

БИНГУЛА: ОФК Бингула - Напредак 0:3, БАТРОВЦИ: Омладинац - ОФК Бачинци 3:0, ЉУБА: Јединство - Граничар (Ј) 1:4, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Синђелић 6:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Ердевик 1:2, МОРОВИЋ: Јединство - Једнота. 1:3

Сремац - Ердевик 1:2 (0:1)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Стевић (Шид).Стрелци: Влаисављевић у 71. за Сремац, а Анђелић у 4. и Бабић у 90. минуту за Ердевик. Жути картон: Штрбац (Ердевик).

СРЕМАЦ: Козељац, Остојић, Ђачанин, Миличић, Вранов, Субић, Ерор, Мијатовић, Јанковић, Влаисављевић Новак (Д. Видовић).

ЕРДЕВИК: Мркоњић, Бабић, Герик, Манојловић, Јелчић, Цвијановић, Штрбац (Пап), Петровић, Анђелић, Радмановац (Арежина), Цветковић (Вукадиновић).

Домаћини, су, на почетку сусрета, после вођства гостију, имали, неколико лепих прилика, да одмах изједначе и да поведу. Ипак, су успели да изједначе у наставку, и после тога, опет, нису искористили своје шансе.А, гости су постигли гол срећно, у последњим секундама сусрета, уствари, казнили су домаће за промашаје.

М. Станивуковић

Јединство (М) - Једнота 1:3 (1:3)

МОРОВИЋ: Стадион Јединства, гледалаца 100, судија Стојески (Шид).Стрелци: Миловановић у 34.за Јединство, Рукавина у 13, Думитровић у 20.и Милутиновић у 40. минуту за Једноту.Жути картон: В. Јанковић (Једнота).Црвени картони: Ј. Сарић, Јањатовић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Лукић 7, Смајић 7, Ј. Сарић 7, Б. Ковачевић 7, Миловановић 7, Јовановић 7, Јањатовић 7 Протић 7, Суботић 7, Н. Сарић 7, Нишевић 7.

ЈЕДНОТА: Влаисављевић 7 (Стојадиновић), Полуга 7, Шумаруна 7, Шипка 7, С. Јовановић 8 (Грујић 7), Петровић 7, Рукавина 8, Милутиновић 7, Думитровић 7 (Ћосић 7), Ђорђевић 7 (Јакшић), В. Јанковић 7 (Милановић).

Домаћини су били фаворити у овом мечу, али, нико није очекивао, тако, да ће млађани, Шиђани, играти,  добро прво полувреме. И тек када им је понестало снаге, домаћини су оправдали праву улогу фаворита, али, и поред боље игре у другом полувремену нису успели да преокрену резултат.

Р. Кукић

ОФК Бингула - Напредак 0:3 (0:1)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 50, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Н. Петровић у 20.и Б. Новаковић у 53. и 64. минуту. Жути картони: Ширадовић, Yевер (ОФК Бингула), Панић (Напредак).

ОФК БИНГУЛА: Волић 5, Џевер 7, Шућак 6, Пајић 7, Палић 7 (Бојанић 7), Ситаревић 6, Фаркаш 6, Николић 6, Чалић 6, Ширадовић 8, Цвијановић 7.

НАПРЕДАК: Ненадић 7,  Станојчић 7, В. Петровић 7, Кулачин 7, Гавриловић 8, Панић 7 (Ивковић), Милекић 7 , Савић 8, Б. Новаковић 7, Брекић 8 (Башић), Н. Петровић 7 (Веиновић).

У фер и коректној игри гост из Вашице је заслужено славио.Уз то, млађани домаћини, ипак, доста су намучили, фаворизоване и искусне госте.

С. Ћосић

Омладинац (Б) - ОФК Бачинци 3:0 (3:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 70, судија Алимпијевић (Моровић).Стрелци: Тривковић у 10, Дујаковић у 36. и Лазић у 38. минуту. Жути картон: Котарлић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Сарић 7, Тривковић 7 (Ж. Малешевић), Лазић 7, Момчиловић 7, Дујаковић 7, Гачић 7 (Андрић 7), Фаркаш 7, Котарлић 7 (Бодо), Мијатовић 7, Стојић 7 (Божић 7).

ОФК БАЧИНЦИ: Јовановић 6, Џуња 5, Дудић 6, Илић 7, Калинић 5, Кончар 6, Блажановић 5 (Цетић), Меничанин 5 (Перишић 7), Марковић 5, Поповић 5, Огњановић 5 (Стојановић).

Тек, у, наставку млађани гости су се пробудили, али им то није помогло да преокрену резултат. Домаћи ветерани, лако су повели са 3:0, па су у наставку утакмице, само одржавали резултат. Засигурно је домаћин неби дошао до лаке победе да су гости искористили своје шансе.

З. Лазаров

Обилић - Синђелић 6:0 (3:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 70, судија Тадић (Сот).Стрелци: Илибашић у 5, Дробњак у 30, Медић у 41, Човић у 60.и Бертић у 76. и 80. минуту.

ОБИЛИЋ: Панић, Рудић, Илибашић, Медић, Крмар, Дробњак, Чавић ( Радивојшић), Бертић (Љиљак), Зец (Вајагић), Тргић (Самарџић), Степановић (Басташић).

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић, Мраовић, Лекић, В. Милетић, Вудрак, Саyак, Дреновац, Савић, Марчетић, Шибалић, Шпановић..

Заслужена победа домаћина.А, домаћи састав, је пружио игру коју су сви очекивали домаћи навијачи. Најлепши гол је постигао Дробњак. Он је повратну лопту, с 25 метара, само вратио у мрежу гостију.Лопта је завршила у самим рашљама.

М. Болић

Јединство (Љ) - Граничар (Ј) 1:4 (0:2)

ЉУБА: Стадион Јединства, гледалаца 50, судија Даниловић (Шид).Стрелци: Тележар у 53. за Јединство, а Вечић у 24, Н., Тимарац у 41, Рикић у 47. и Зарић у 86.минути.

ЈЕДИНСТВО: Шили 6, Зечевић 7, Тадић 6, Томан 6, Пунош 6, Тележар 6, Рамић 6, Ж. Сремчић 7, П. Сремчић 6 (Руман), Циганков 6, Будимир 6 (Добрић).

ГРАНИЧАР: Цвијановић 7,  З. Јовић 7 (Илић), Грозданић 7, Вечић, Рикић 7, Гојић 7 (Мојић), Зарић 7, Станивуковић 7, Јанковић 7, Н. Тимарац 8 (Јурошевић), Миловановић 7 (Шкорић).

Доста добра представа у Љуби, да нису гости брзо повели, и изненадили домаћине својом борбеном игром. Било је доста шанси на обе стране, а само су гостујући стрелци били прецизнији и срећнији.А, домаћи стрелци могу да пишу само своје промашаје.