20. oktobar  2018. 09.48  →  12.45 | Izvor: Tanjug

Marjanović 13 poena, Bjelica četiri, Teodosić bez minuta (VIDEO)

LOS ANĐELES -

Srpski košarkaš Boban Marjanović sa 13 poena učestvovao je u pobedi Los Anđeles Klipersa nad Oklahomom 108:92.

video icon

Visoki centar je za 16 minuta imao i pet skokova, dok Miloša Teodosića ponovo nije bilo u timu.

boban marjanovic jpg

Najzaslužniji za trijumf Klipersa bio je Danilo Galinari i Tobijas Heris sa po 26 pogodaka, dok je kod gostiju u odsustvu Rasela Vestbruka najbolji bio Pol Džordž sa 20.

Igrao je i Nemanja Bjelica u porazu Sakramenta od Nju Orleansa 149:129 i za 11 minuta imao četiri poena i po skok i asistenciju.

Pelikansi su postavili klupski rekord po broju poena, pre svega zahvaljujući Nikoli Mirotiću koji je dao 36.

Šampion Golden Stejt "provukao" se pobedom nad Jutom 124:123 košem doskorašnjeg igrača "džezera" Jonasa Jerebka u poslednjoj sekundi meča koji su obeležili Kevin Durent sa 38 i Stefon Kari sa 31 pogotkom.