≫

Ramos i Benzema srušili Đironu u Kupu Kralja

Madriđani bez problema do pobede u prvom meču 1/4 finala

• 0

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u prvom meču četvrtfinala Kupa Kralja Đironu sa 4:2 na svom terenu uz dva gola Serhia Ramosa.

Đirona je povela kada je Lozano pogodio u sedmom minutu. Ipak, Madriđani su preokrenuli do poluvremena na 2:1 a strelci su bili Vaskes i Ramos, iz penala.

Đirona se nije predavala i njihovi napadi su rezultovali penalom, koji je realizovao Granel u 86. minutu.

Ipak, "kraljevski klub" je uspeo da dođe do pobede. Prednost domaćinu doneo je štoper Ramos golom u 77. minutu, da bi na konačnih 4:2 povisio Karim Benzema u 80. minutu.

Ranije danas Espanjol i Betis su odigrali 1:1