ROMU NE BOLI GLAVA ZBOG SRBINA: Kolarov promašio penal, ali Rimljani ipak slavili u derbiju

Beta

02. 11. 2019. u 18:26

РОМУ НЕ БОЛИ ГЛАВА ЗБОГ СРБИНА: Коларов промашио пенал, али Римљани ипак славили у дербију

Fudbaleri Rome pobedili su danas na svom terenu Napoli sa 2:1 u derbi utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Roma je povela pogotkom Nikole Zaniola u 19. minutu, da bi kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov sedam minuta kasnije imao idealnu priliku da duplira prednost "vučice".

Kolarov ipak nije bio precizan sa bele "tačke", pošto mu je Aleks Mere odbranio šut u donji desni ugao.

Dva gola prednosti Roma je ipak stekla u 55. minutu i to iz drugog dosuđenog penala. Ovaj put odgvornost je preuzeo Žordan Veretu i pogodio za 2:0.

Napoli je u 72. minutu uspeo da ublaži poraz preko Arkadijuša Milika.

Roma je meč završila sa desetoricom igrača, pošto je crveni karton u 96. minutu dobio Mert Ćetin.

Roma je trenutno treća sa 22 boda, dok je Napoli sedmi sa 18.