Izvor: Sportske.net

Fudbaleri Olimpik Marseja upisali važan trijumf u 12. kolu.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Povezane vesti

Dočekao je Marsej na svom "Velodromu" ekipu Lila, uspeli su i da slave protiv direktnog konkurenta u borbi za mesta koja vode u Ligu šampiona sa 2:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi domaćin stigao do prednosti nakon četiri minuta igre u nastavku, strelac je bio Sanson, na asistenciju Kamare.

Nakon toga je u 74. minutu na teren umesto Sara ušao i bivši igrač Zvezde Nemanja Radonjić, da bi pet minuta kasnije Marsej duplirao prednost.

Komfuzija u odbrani Lila i autogol nespretnog Gabrijela za 2:0 u korist domaćeg sastava.

Ipak, nisu se predavali, igrao se 83. minut kada je Sumaoro smanjio na 2:1.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultata, pobeda Marseja za skok na treće mesto, imaju 19 bodova nakon 12 kola, jedan više od Remsa i Lila, osam manje od vodećeg PSŽ, dok drugoplasirani Nant ima isti broj bodova, ali i utakmicu manje.