Stefan Marković
instagram/virtussegafredobologna

Stefan Marković, Foto: instagram/virtussegafredobologna

Košarkaši Virtusa iz Bolonje savladali su Trevizo rezultatom 84:79 i posle osam kola zadržali maksimalan učinak u prvenstvu Italije.

Iako je Bolonja gubila na poluvremenu 6 poena (46:40), ekipa Saše Đorđevića je odigrala fenomenalnu treću deonicu i totalno proekrenuli meč 67:65!

Održali su prednost do kraja meča, iako je Trevizo na  na startu poslednje četvrtine došao na svega minus 3.

Miloš Teodosić je postigao 12 poena (2/2 za dva, 2/7 za tri, 2/3 slobodna bacanja), uz 3 skoka i 5 asistencija za 27 minuta, dok je Stefan Marković imao 10 poena (3/4 za dva, 1/4 za tri, 1/3 slobodna bacanja), uz 8 skokova i 6 asistencija za 25 minuta.

View this post on Instagram

A post shared by Virtus Segafredo Bologna (@virtussegafredobologna) on Nov 10, 2019 at 11:00am PST

Virtus je do kraja meča održavao prednost, a Trevizo je samo na startu poslednje četvrtine došao na minus 3. Kod gostiju Dejvid Logan je zabeležio 16, a Isak Fotu 13 poena.