Objavljeno: 12. novembra 2019.
Facebook
Twitter
LinkedIn

VALJEVO- Karatisti valjevskog kluba „014“ osvojili su četiri medalje na Karate kupu Srbije za poletarce, pionire i mlade nade, koji je održan u Smederevu. U kategoriji pionira u klasi C Tamara Dražić je osvojila zlatnu medalju i prvo mesto. U istoj klasi Ksenija Kosić je zauzela drugo mesto i osvojila srebrnu medalju. U klasi D Ivana Matić osvojila je treće mesto i bronzanu medalju. Andea Krstić u apsolutnoj kategoriji je osvojila drugo mesto i srebrnu medalju.

„Ostali takmičari nisu uspeli da se domognu odličja, ali su dali sve od sebe i dostojanstveno predstavljali svoj klub i grad Valjevo. Rukovodstvo i trenerski tim su zadovoljni postignutim rezultaima na Kupu“, saopšteno je iz Karate kluba „014“.