Murinjo Žoze
EPA-EFE/Lynne Cameron

Murinjo Žoze, Foto: EPA-EFE/Lynne Cameron

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Totenhem u derbiju 15. kola Premijer lige!

Domaćin je poveo već u šestom minutu utakmice, Rašford je iskosa sa leve strane šutirao, a golman "pevaca" je loše intervenisao!

Izjednačio je Dele Ali u 39. minut utakmice!

Junajted je početkom drugog poluvremena stigao do svog drugog gola i to iz penala, Markus Rašford je bio precizan sa bele tačke!

Nemanja Matić nije bio u protokolu u duel sa Spursima! Žoze Murinjo se vratio na "Old Traford" prvi put nakon što su ga "Crveni đavoli" otpustili prošle jeseni.

Čelsi - Aston Vila

EPA-EFE/ANDY RAIN

Čelsi - Aston Vila, Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Čelsija su pobedili Aston Vilu posle velike muke rezultatom 2:1!

"Plavci" su poveli u 24.minutu golom Abrahama

Izjednačio je Trezege u 41. minutu!

Pobedu domaćinu je doneo Mason Mount u 48. minutu!

Fudbaleri Lestera nastavili za jurnjavu za Liverpulom, oni su pobedili na domaćem terenu Vatford 2:0!

Do gola se čekalo do 55. minuta, a Vardi je sa penala doneo prednost "lisicama"

Da bi tek u petom minutu nadoknade domaćin osigurao pobedu, golom Madisona!

U ostalim utakmicama, Vulverhempton je pobedio Vest Hem na domaćem terenu 2:0, dok je Soutempton isto na domaćem terenu slavio protiv Norviča!