ĐAVOLI OČERUPALI PEVCE: Mančester slavio protiv svog bivšeg trenera, Lester u stopu prati Liverpul (VIDEO)

premijer liga

Fudbal -

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Totenhema sa 2:1, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Junajted je poveo već u šestom minutu golom Markusa Rašforda, izjednačio je Dele Ali u 39, a pobedu klubu s Old Traforda doneo je Rašford sa penala u 49. minutu.

Mančester junajted je, posle dva remija, upisao petu pobedu od početka šampionata i šesti je na tabeli sa 21 bodom. Na drugoj strani, Totenhem je doživeo prvi poraz od dolaska Žozea Morinja i trenutno je osmi sa 20 bodova.

Istim rezultatom Čelsi je na svom terenu bio bolji od Aston Vile.

Strelci za pobednički tim bili su Tami Abraham u 24. i Mejson Maunt u 48. minutu, dok je jedini gol za Aston Vilu postigao Trezege u 41. minutu.

Čelsi je četvrti na tabeli sa 29 bodova, dok je Aston Vila na 15. poziciji sa isto toliko osvojenih bodova.

Pobedu na domaćem terenu upisao je i Lester koji je sa 2:0 slavio protiv Votforda golovima Džejmija Vardija sa penala u 55. minutu i Džejmsa Medisona u 95. minutu.

Lester je drugi na tabeli sa 35 bodova, dok je Votford poslednji sa samo osam bodova.

Fudbaleri Sautemptona pobedili su Norič sa 2:1, dok je Vulverhempton slavio protiv Vest Hema sa 2:0.