VUKOVI NASTAVILI SERIJU BEZ PORAZA: Remi Brajtona i Vulverhemptona,vatromet golova u prvom poluvremenu!

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Brajtona i Vulverhemptona odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Remi Brajtona i Vulverhemptona

Vulverhempton je poveo u 28. minutu, a strelac je bio Diogo Žota. Domaći su izjednačili u 34. minutu golom Nila Mopea, a dva minuta kasnije poveli su golom Davija Prupera. Bod Vulverhemptonu obezbedio je Žota, svojim drugim golom na utakmici, u 44. minutu.

Vulverhempton je nastavio niz pozitivnih rezultata i šesti je na tabeli sa 24 boda, koliko ima i petoplasirani Mančester junajted.

Brajton zauzima 12. mesto na tabeli sa 19 bodova.