ATLETIKO U OSMINI FINALA: Real pobedio u Brižu, Jović učestvovao u akciji kod gola! Ronaldo strelac za Juventus!

liga šampiona

Fudbal -

Utakmicama u grupama A,B,C i D večeras se završava grupna faza Lige šampiona.

U grupi A ubedljiva pobeda PSŽ-a nad Galatasrajem 5:0 i trijumf Reala sa našim Lukom Jovićem u Brižu 3:1

Briž ide u Ligu Evrope.

U grupi B Bajern je u revijalnom meču savladao Totenhem 3:1. Olimpijakos je posle drame u Atini savaldao Crvenu zvezdu sa 1:0 i nastavlja takmičenje u Ligi Evrope.

KRAJ MEČEVA

90. minut - BRIŽ - REAL 1:3 - LUKA MODRIĆ

90. minut - LEVERKUZEN -JUVENTUS 0:2, IGUAIN

85. minut - PSŽ - GALATASARAJ 5:0 - KAVANI, iz jedanaesterca.

75. minut - LEVERKUZEN -JUVENTUS 0:1, KRISTIJANO RONALDO

64. minut - BAJERN - TOTENHEM 3:1, KUTINJO

64. minut - BRIŽ - REAL 1:2 - VINISIJUS ŽUNIOR, Luka Jović učestvovao u akciji kod gola.

63. minut - PSŽ - GALATASARAJ 4:0 - MBAPE

55. minut BRIŽ - REAL 1:1, Real poveo preko Rodriga, izjednačio Vakanen u sledećem napadu.

54.minut - ATLETIKO- LOKOMOTIVA 2:0 - FELIPE,

53. minut - PSŽ - GALATASARAJ 3:0 - NEJMAR

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45. minut - BAJERN - TOTENHEM 2:1, MILER

35. minut - PSŽ - GALATASARAJ 2:0 - SARABIJA

33. minut - PSŽ - GALATASARAJ 1:0 - IKARDI

27. minut - Poništen gol Morate nakon VAR intervencije, ostaje 1:0 za Atletiko.

20. minut - BAJERN - TOTENHEM 1:1, SESENJON, izjednačenje u Minhenu.

.

17.minut - ATLETIKO- LOKOMOTIVA 1:0 - ŽOAO FELIKS, za razliku od Tripije siguran sa kreča.

14. minut - BAJERN - TOTENHEM 1:0, KINGSLI KOMAN

2. minut - Tripije promašio penal za Atletiko.

1. minut - Počele su utakmice od 21h

Atalanta se pobedom u Harkovu nad Šahtjorom od 3:0 plasirala u eliminacionu fazu Lige Šampiona. Gosti su do pobede došli u poslednjih 30 minuta meča.

Šahtjor se ovim porazom preselio u Ligu Evrope, dok je zagrebački Dinamo nakon poraza od Mančester sitija 1:4 i nepovoljnog rezultata po njih u Ukrajini završio takmičenje kao poslednji u grupi.

90. minut - KRAJ MEČEVA

90.minut - ŠAHTJOR - ATALANTA 0:3, GOSENS

84.minut - DINAMO - MANČESTER SITI 1:4, FODEN, pogodak posle sjajne timske akcije

80.minut - ŠAHTJOR - ATALANTA 0:2, PAŠALIĆ

T

Atalanta se pobedom u Harkovu nad Šahtjorom od 3:0 plasirala u eliminacionu fazu Lige Šampiona.

77.minut - Šahtjor ostaje sa igračem manjem, crveni karton Dodo.

65.minut - ŠAHTJOR - ATALANTA 0:1, KASTANJ, nakon intervencije VAR tehnologije.

54.minut - DINAMO - MANČESTER SITI 1:3, GABRIJEL ŽEZUS, het -trik sjajnog napadača "građana"

50.minut - DINAMO - MANČESTER SITI 1:2, GABRIJEL ŽEZUS, minijatura Brazilska i rutinska realizacija.

46.minut - Počelo je drugo poluvreme.

45.minut - Poluvreme, nerešeno na oba meča

35. minut - DINAMO - MANČESTER SITI 1:1, GABRIJEL ŽEZUS, Brazil glavom matirao Livakovića nakon sjajnog centaršuta Mareza.

27. minut - Sve pršti u Harkovu, šanse na obe strane, Dinamo i dalje vodi i čeka priliku iz kontranapada.

16. minut - Poništen gol Šahtjora zbog ofsajda.

10. minut - DINAMO - MANČESTER SITI 1:0, DANI OLMO- sjajan gol nakon volej udarca španskog napadača.

1. minut - Počele su utakmice u Zagrebu i Harkovu.

GRUPA A

21.00 Briž - Real 21.00 PSŽ - Galatasaraj

U ovoj grupi je maltene sve jasno.

PSŽ je sigurno prvi, a Real drugi i ove dve ekipe nastaviće takmičenje u nokaut fazi elitnog takmičenja.

Treći če najverovatnije biti Briž, sem u slučaju da Galatasraj ne šokira PSŽ, a Belgijanci ne pobede kombinovani tim Real Madrida, za koga će prema najavama od prvog minuta nastupiti naš Luka Jović.

GRUPA B

21.00 Bajern - Totenhem 21.00 Olimpijakos - Crvena zvezda

Bavarci su sigurno prvi, "pevci" drugi, a za treće mesto i nastavak takmičenja u Ligi Evrope boriće se u "bratskom" derbiju Olimpijakos i Crvena zvezda.

Srpskom šampionu dovoljan je i bod za treće mesto.

Grupa C:

18.55 Šahtjor - Atalanta 18.55 Dinamo Zagreb - Mančester siti

U ovoj grupi odvijaće se prava drama u borbi za drugo mesto.

Mančester siti je obezbedio prvo mesto i jedini je bez briga pred ovo kolo.

Za poziciju broj dva u najboljoj situaciji je Šahtjor koji će se pobedom sigurno kvalifikovati u osminu finala.

U slučaja remija Šahtjor će biti drugi, samo ukoliko Dinamo ne šokira kombinovani tim "građana".

Atalanta pobedom može do drugog mesta, takođe ako četa Pepa Gvardiole ne izgubi u Zagrebu.

Dinamu uz trijumf nad Sitijem, za drugo mesto je potrebno da Atalanta ne izgubi u Ukrajini.