Lester - Norič 1:1 (1:1)

Prekinut je sjajan niz "Lisica" i to na "King Pauer" stadionu.

Nakon osam vezanih pobeda ekipu Brendana Rodžersa je zaustavio Norič.

Poveli su "Kanarinci" u 26. minutu, strelac je bio Temu Puki.

Ipak, samo 12 minuta kasnije, Lester dolazi do izjednačenja, nakon kornera Medisona najbolje skače Vardi, šutira glavom sa prve stative, a Krul u pokušaju da sačuva mrežu gura loptu u nju, 1:1.

U nastavku hrpa prilika pred golom "Kanarinaca", najpre je Vardija zaustavila stativa, da bi ga potom u situaciji jedan na jedan zaustavio i Krul.

Pretio je potom i Ndidi, pored gola, da bi u 72. minutu novi pokušaj Vardija uspeo da ukroti holandski čuvar mreže.

Fudbaleri Lestera su tom prilikom tražili i penal, aktivirao se VAR, ali nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

U samom finišu šansa za Barnsa, ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca, ostalo je 1:1.

Abraham Ejbraham Celsi Bornmut

Čelsi - Bornmut 0:1 (0:0)

Fudbaleri Bornmuta su prekinuli niz od pet poraza i to pobedom na "Stamford Bridžu".

Pretio je Čelsi preko Maunta, Ejbrahama, Vilijana i Pulišića, ali je napadačima "Plavaca" nedostajalo i malo sreća, ali je i Remsdejl imao svoje veče.

Veliku šansu imali su "Plavci" u 73. minutu, kada je Emerson sa par metara tukao glavom, ali je Remsdejl nekako uspeo da interveniše i sačuva mrežu.

Stigla je i svojevrsna kazna za ovaj promašaj domaće igrače, igrao se 84. minut kada je Gosling doneo prednost "Trešnjicama".

Do kraja nije bilo promene rezultata, vrlo važan trijumf za ekipu Edija Haua, ali i pokazatelj da je Lampardov Čelsi u krizi.

Šefild junajted - Aston Vila 2:0 (0:0)

Duel povratnika u najviši rang pripao je sjajnim "Blejdsima".

U prvom delu nije bilo golova, da bi u 50. minutu Džon Flek doneo prednost domaćem sastavu, na asistenciju Lundstrama.

Igrao se 73. minut kada je Flek postigao još jedan pogodak, asistirao mu je Mekgoldrik.

Samo šest minuta kasnije penal za goste, ali Griliš nije uspeo da ga realizuje, pogodio je prečku.

Do kraja je Šefild mogao da slavi i ubedljivije ali je Hiton zaustavio Mekgoldrika.

Barnli - Njukasl 1:0 (0:0)

Očekivano tvrdo na "Tarf Muru", a domaćin je slavio golom Vuda u 58. minutu utakmice.

00:46

Ne možeš vest pročitati a da mali licufer ne prognjuri po 4-5 komentara. Uvek je bilo šarlatana ali ovaj se cementirao na dno i vuče i ono malo preostale vrednosti što je preostalo portalu. Vama svaka čast što mu objavljujete šizofreniju, nama normalnima se zgadilo.

avatar
Crveni Lucifer
13:26

Sila decko sila, srusio sam juce sajt tako da nisu pustali nista sto napisem niti sto meni napisu, 15 replika sam dobio na razne komentare koje nisu pusteni, sila, sila

19:40

Nisam se odavno oglasavao,ali evo sad da nesto kazem.Ovu utakmicu je izgubio Lampard.Kako moze utakmicu da pocne Mount umjesto Kovacica,to mi nije jasno.Nije Mount igrac jos za prvu postavu Chelseaa,jedino da ulazi po potrebi sa klupe.Umjesto 2 kreativca na terenu,Jorginho i Kovacic,on poceo sa Mountom i izgubio bitku na sredini prije nego je pocela utakmica.Zatim kad se vrati Tomori,Zoumu poslati na klupu,da bude treci izbor stopera.Zatim izmjene njegove su katastrofa i umjesto da izbaci Mounta koji se nije vidio,osim one 100 postotne prilike za go,koju je promasio,on njega ostavlja do kraja utakmice,a izbacuje Williana i Pulisica,i ubacuje Odoia,koji ne moze da se poveze sa loptom od povratka od povrede.Nije to taj igrac,niti ce ikada vise biti.Dakle,ovo je poraz samo trenera,i nikog drugog vise,jer da je Kovacic poceo utakmicu umjesto Mounta,Chelsea bi dobio utakmicu na sredini a i u konacnici bi pobijedili.Sve me vise razocarava Lampard svojim odlukama.

avatar
Naka TZ (CFC)
21:13

Meni je zao isto Barkley sto manje igra a vrh je veznjak....

20:31

Ma u njegovoj glavi su sampioni PL, LS, univerzuma... you name it.

13:13

Kriv a zna se i zasto... Uporno forsira Maunt-a. Ne mogu da shvatim da juce igra on, a ne Kovacic koji je realno u najboljoj formi od svih veznjaka. Juce prosto nije bilo tranzicije lopte do napadaca preko Mounta sto je za posledicu imalo poraz. Mogao bi ga on kostati i otkaza.

avatar
Adi237
19:21

Citirat cu nik celzi makedonija propala dinastija ups celzi i nema dinastiju🤣 ni junajted nije bolji ali bar derbije pokidamo samo da skontamo kako i slabije protivnike da pocnemo pobjedzivat...sutra ako uspjemo everton dobiti eto nas na minus 2 od LS...nisam ni usnu mogo pomisliti nakon onakvih igara da mozemo biti i 5 a kamoli imati sansu za LS... Sad Ole Halanda i Fernadesa u januaru pa da se kvalifikujemo u LS kad nam vec protivnici to nude.😁

avatar
_mladen_
19:20

Zato sam rekao za Lamparda, kada zagusti tada se zna ko je kakav trener. Treba njemu iskustva, a to ce dobiti jedino ako bude prolazio kroz sve ovo i ovakve utakmice.

avatar
Fan Celsija
19:18

Није нам потребан Азар? Немамо играча који може сам нешто да уради, пола додавања пресјечено. Од низа шест везаних побједа, до низа четири пораза на пет последњих утакмица. Од Маунта, Жоржиња, Вилијана никакве користи, требају дефинитивно појачања што прије.

avatar
19:16

Nesto ne stima u zadnje vrijeme smo u padu forme mora se nesto mjenjati ili formacija ili taktika .Mislim da i Lampard mora dobiti jos neke igrace kako bi kompletirao ekipu ali i ovaj sadasnji roster moze izboriti top 4 i sto bolji plasman u LP.Nazalost ne ide preko noci ,tesko ce Lampard kroz nekoliko mjeseci vodjenja tima napraviti ono sto su sada Siti i Liverpool.Ipak za nesto veliko je potrebno vrijeme sto se pokazalo kod Sitija i Liverpoola takodjer.

avatar
_mladen_
21:31

Za nesto veliko ti trebaju resursi i iskusan trener. Ne znam ko je ocekivao da Lampard bude na nivou Klopa i Gvadiole. Zato ja ne zelim Dxerarda na klupi Liverpula po svaku cenu, vec samo kada stekne neko iskistvo i nesto pokaze.

avatar
21:11

Niko nije ni ocekivao da odmah bude ko Klopp ili Guardiola zato sam napisao da je za tako nesto potrebno vrijeme da ne moze nista preko noci.A sto se tice resursa ima ih u Celziju Lampard ima finu ekipu mozda treba jos na nekim mjestima pojacanja dovesti da bi tim bio kompletan.A isto sto se tice iskustva za sve su potrebne godine .

avatar
äxwell
19:15

Kako savrsen dan. Jos samo da se Gini nije povredio. +10!!!

avatar
19:34

Zadnje vreme doslo kad luzeri imaju savrsen dan, al dobro niste dugo cekali samo 30 godina hahahahahah

avatar
Savoa
00:40

Hahahahhaha, bravo, a sad cete vi 30! Dete kad ti poraste bicete mozda sampioni.