Golman u zaustavnom vremenu zatresao mrežu protivnika i odveo svoj tim među osam najboljih Lige šampiona (VIDEO)

Novosti online

27. 02. 2020. u 12:32

Junak meča postao je golman koji je u zaustavnom vremenu otišao u napad sa celim timom i postigao gol za 4:2

Голман у зауставном времену затресао мрежу противника и одвео свој тим међу осам најбољих Лиге шампиона (ВИДЕО)

Utakmica na Universitario stadionu foto: EPA

Neverovatna sreća ispratila je fudbalere meksičkog Tigresa na revanš meču osmine finala Lige šampiona protiv sansalvadorskog Alianca. Na domaćem terenu potrebnu pobedu Tigresima, od 4:2, doneo je golman Nahuel Guzman u 94. minutu, kada je zatresao mrežu protivnika čime je odveo tim među osam najboljih ekipa.

U prvoj utakmici, koja se igrala u San Salvadoru, slavio je domaćin sa 2:1.

Na drugom meču Meksikanci su odmah počeli ofanzivno i do 33. minuta imali 3:0 na svojoj strani, ali su se opustili i u narednih 12 minuta prilimi dva gola. Na odmor se otišlo sa 3:2 na semaforu. ..

Onda je junak meča postao golman Tigresa koji je u zaustavnom vremenu otišao u napad sa celim timom i postigao gol za 4:2, odnosno ukupnih 5:4. “Universitario” stadion je eksplodirao od slavlja.