Читај ми!

TSC sa 7:0 deklasirao Novi Pazar, ubedljiva i Vojvodina, Čukarički ispustio bod

Fudbaleri TSC-a ubedljivo su kao domaćini savladali ekipu Novog Pazara sa 7:0 u meču 11. kola Linglong Superlige Srbije. Pobede su upisali još i Vojvodina, Radnik i Proleter.

Završena je reprezentativna pauza, a Linglong Superliga Srbije nastavljena je igranjem 11. kola.

U prvim utakmicama po povratku, viđena je kiša golova, od čega najviše u Senti, gde je TSC deklasirao Novi Pazar.

Izabranici Zoltana Saba vodili su 4:0 na poluvremenu, a savladali su novajliju u Superligi sa čak 7:0.

Po dva gola postigli su Lukić i Silađi, a mrežu Pazaraca tresli su i Duronjić, Zec i Babić.

TSC je ostvario 17. bod, dok je Novi Pazar ostao na 12 bodova.

Ubedljiv trijumf upisala je i Vojvodina, takođe kao domaćin, nad ekipom Rada od 4:1.

Rad je poveo u uvodnim minutima meča golom Živkovića, ali su potom usledili pogoci Bralića, Čovića, Bojića i Vukadinovića.

Vojvodina je trijumfom došla do 2. boda i druge pozicije na tabeli, dok je Rad 16. sa devet bodova.

Ekipa Čukaričkog je kao domaćin poražena od Proletera sa 2:1. Gosti su na poluvremenu vodili sa 1:0 golom  Mirosavljeva, da bi u 61. minutu Kajević sa bele tačke doneo izjednačenje.

Isti igrač isključen je u 86. minutu, a dva minuta kasnije, golom sa penala Babić donosi pobedu gostima iz Novog Sada.