KRALJA ŽULJA KRUNA: Poražen Real, Madriđani tri meča ne znaju za trijumf

Novosti online

28. 11. 2020. u 22:59

FUDBALERI Real Madrida ponovo su razočarali pred svojim navijačima, pošto je večeras kao gost slavio Alaves rezultatom 2:1!

КРАЉА ЖУЉА КРУНА: Поражен Реал, Мадриђани три меча не знају за тријумф

Real je nakon 10 odigranih kola upisao već tri poraza, od Kadiza, Valensije i sada Alavesa.

Već u petom minutu videli smo da Realova odbrana ne liči na sebe bez Serhija Ramosa, a Načo Fernandes je nepotrebno i nespretno blokirao loptu rukom, sudija opravdano dosudio penal, precizan sa 11 metara je Lukas Perez. Zanimljivo, ovo je bio treći penal protiv Reala u poslednjih pet mečeva.

Nakon 0:2, Real nije imao šta da izgubi, morao je još više da krene u napad, Rodrigo je imao veliku priliku u 73. minutu, ali je sa gol linije loptu izbio jedan defanzivac Alavesa.

Inicijativa se Realu isplatila u 87. minutu kada je Kasemiro pokupio jedan odbitak i lako pogodio za 1:2.