Povezane vesti

Zorana dala predlog za ime aviona Er Srbije!

Zorana dala predlog za ime aviona Er Srbije!

Vesti online 19.04.2017
Avioni Er Srbije su do sada dobili imena Novaka Đokovića, Dejana Stankovića, Gorana Bregovića i Mikija Manojlovića. Potpredsednica vlade Zorana Mihajlović izjavila je u sredu da će predložiti da se ime Zdravka Čolića nađe na jednom novom… »
Zorana Mihajlović predložila da se jedan avion Er Srbije nazove Zdravko Čolić

Zorana Mihajlović predložila da se jedan avion Er Srbije nazove Zdravko Čolić

Nova ekonomija 19.04.2017
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da će predložiti Er Srbiji da jedan avion te kompanije nosi ime pevača Zdravka Čolića. "On je prosto legenda i traje dugo, i ja bih volela da isto toliko… »
Zorana Mihajlović predložila da se jedan avion Er Srbije nazove Zdravko Čolić

Zorana Mihajlović predložila da se jedan avion Er Srbije nazove Zdravko Čolić

Nova ekonomija 19.04.2017
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da će predložiti Er Srbiji da jedan avion te kompanije nosi ime pevača Zdravka Čolića. "On je prosto legenda i traje dugo, i ja bih volela da isto toliko… »
Mihajlović: Predlog da jedan avion nosi ime Zdravka Čolića

Mihajlović: Predlog da jedan avion nosi ime Zdravka Čolića

Danas 19.04.2017
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović rekla je da će predložiti Er Srbiji da jedan avion te kompanije nosi ime pevača Zdravka Čolića. "On je prosto legenda i traje dugo, i ja bih volela da isto toliko traje i Er… »
Predlog da sledeći avion Er Srbije dobije naziv po Zdravku Čoliću

Predlog da sledeći avion Er Srbije dobije naziv po Zdravku Čoliću

Radio 021 19.04.2017
Potpredsednica vlade Zorana Mihajlović izjavila je danas da će predložiti "Er Srbiji" da se ime Zdravka Čolića nađe na jednom novom avionu. "Pretpostavljam da smo svi razmišljali nekada o tome da budemo blizu Zdravka Čolića. On je prosto legenda… »

Vesti dana »