Povezane vesti

VIDEO koncert se pretvorio U horor Cela hala je pevala ovu pesmu, a onda je eksplodirala bomba! Užas

VIDEO koncert se pretvorio U horor Cela hala je pevala ovu pesmu, a onda je eksplodirala bomba! Užas

Kurir 23.05.2017
Pred kraj koncetra Arijane Grande u Mančester areni odjeknula je bomba koja je usmrtila 22 osobe, a više od 50 ljudi, mahom tinejdžera, ranjeno je. Do eksplozije je došlo ispred hale odmah nakon završetka koncerta kada su ljudi izlazili. Celi svet… »
ARIJANA GRANDE prekida svetsku turneju: Zbog krvavog napada neće danas nastupati u Londonu!

ARIJANA GRANDE prekida svetsku turneju: Zbog krvavog napada neće danas nastupati u Londonu!

Kurir 23.05.2017
Američka tinejdž zvezda Arijana Grande, na čijem se koncertu juče u Mančesteru dogodio teroristički napad u kojem je poginulo 22 a ranjeno 59 ljudi, prekinula je svetsku turneju. Portal TMZ prenosi da ona danas neće nastupati u Londonu, kako je… »
Na njenom koncertu su digli tinejdžere U vazduh: Arijana Grande od superzvezde do žrtve terorizma

Na njenom koncertu su digli tinejdžere U vazduh: Arijana Grande od superzvezde do žrtve terorizma

Kurir 23.05.2017
Arijana Grande, na čijem je koncertu eksplodirala bomba kada je poginulo najmanje 22 ljudi, a 50 ranjeno, američka je pevačica i glumica, karijeru je započinje na Brodveju u mjuziklu 13. Arijana je tinejdžerska zvezda koja je 2009. dobija ulogu Ket… »
(FOTO) slomljeno Srce holivuda: Zvezde žale zbog žrtava jezivog napada na Arijaninom koncertu

(FOTO) slomljeno Srce holivuda: Zvezde žale zbog žrtava jezivog napada na Arijaninom koncertu

Kurir 23.05.2017
U terorističkom napadu na koncertu američke pevačice Arijane Grande u Mančester areni poginulo je najmanje 22 ljudi, a 50 je povređeno. Odmah posle jezivog događaja svetske zvezde su se oglasile na društvenim mrežama izražavajući žaljenje za… »
(Foto) Arijana GRANDE posle krvavog koncerta: Slomljena sam. Tako mi je žao!

(Foto) Arijana GRANDE posle krvavog koncerta: Slomljena sam. Tako mi je žao!

Kurir 23.05.2017
U terorističkom napadau na koncertu američke pevačice Arijane Grande u Mančester areni poginulo je najmanje 22 ljudi, a 50 je povređeno. Pevačica nije povređena, a odmah posle tragedije oglasila se na društvenoj mreži Tviter. "Slomljena sam. Tako… »

Vesti dana »