Povezane vesti

Filip Stojković novo pojačanje crveno-belih

Filip Stojković novo pojačanje crveno-belih

Dnevnik 15.06.2017
BEOGRAD: Na popularnoj Marakani promovisano je i drugo pojačanje za novu sezonu. Reč je o povratniku, desnom beku Filipu Stojkoviću (24), reprezentativcu Crne Gore koji se afirmisao u Čukaričkom, a potom imao i inostranu karijeru u Minhenu 1860… »
Stojković promovisan: Vratio sam se zbog titule, nadam se duploj kruni

Stojković promovisan: Vratio sam se zbog titule, nadam se duploj kruni

Večernje novosti 15.06.2017
Presrećan sam zbog povratka u klub gde sam proveo detinjstvo, osvajao trofeje, verujem da ćemo to da nastavimo i u prvom timu – rekao je desni bek. OBOSTRANA ljubav na relaciji Crvena zvezda - Filip Stojković "rehabilitovana" je u ponedeljak… »
Mrkela o Rikardinju i dolasku štopera

Mrkela o Rikardinju i dolasku štopera

Večernje novosti 15.06.2017
Sportski direktor Crvene zvezde izrazio je nadu da će posao s Brazilcem biti gotov u naredna dva dana, dodavši da se defanzivna linija neće popunjavati polovičnim rešenjima. Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela, na promociji desnog beka… »
Stojković: Titula neostvarena želja, zato sam se vratio

Stojković: Titula neostvarena želja, zato sam se vratio

Dnevnik 15.06.2017
BEOGRAD: Povratnik u redove Crvene zvezde Filip Stojković izjavio je danas da mu je šampionska titula neostvarena želja i da je to jedan od glavnih razloga što se odlučio da ponovo obuče crveno-beli dres. "Presrećan sam zbog povratka u klub gde sam… »
Stojković: Titula neostvarena želja, zato sam se vratio

Stojković: Titula neostvarena želja, zato sam se vratio

Vesti online 15.06.2017
Povratnik u redove Crvene zvezde Filip Stojković izjavio je danas da mu je šampionska titula neostvarena želja i da je to jedan od glavnih razloga što se odlučio da ponovo obuče crveno-beli dres. - Presrećan sam zbog povratka u klub gde sam proveo… »
Filip Stojković: Vreme je za duplu krunu sa Milojevićem

Filip Stojković: Vreme je za duplu krunu sa Milojevićem

Mozzart sport 15.06.2017
„Svi znaju kako sam reagovao posle osvojenog kupa protiv Partizana“, rekao je iskusni desni bek. Sve je bilo ozvaničeno još u ponedeljak, a sada je Filip Stojković zvanično predstavljen kao fudbaler Crvene zvezde. Pre nego što je krenuo put… »
Rikardinjo još nije igrač Zvezde, zbog temperature

Rikardinjo još nije igrač Zvezde, zbog temperature

Mondo 15.06.2017
"Verujem da će za dan-dva i to biti završeno", objasnio je direktor crveno-belih Mitar Mrkela. Foto: Guliver/Getty images/Ian Walton Kadu Mendeš, Jan Vertongen i Rikardinjo Crvena zvezda zakazala je za četvrtak u 11 časova promociju na "Marakani", na… »

Vesti dana »