Povezane vesti

Počelo sa spekulacijama, ko će biti novi trener Crvene zvezde?

Počelo sa spekulacijama, ko će biti novi trener Crvene zvezde?

Sportske.net 16.07.2017
Više od četiri godine na klupi Crvene zvezde je sedeo Dejan Radonjić, vreme je za nekog drugog. Dejan Radonjić je otišao iz Crvene zvezde, uspeo je da učini nešto fenomenalno sa ovom ekipom, osvojio je po tri titule u ABA ligi i domaćem prvenstvu… »
Sve ima svoj kraj: Po ovome će se pamtiti Radonjićeva Zvezda!

Sve ima svoj kraj: Po ovome će se pamtiti Radonjićeva Zvezda!

Sportal blic 16.07.2017
Iako bi navijači želeli da Dejan Radonjić bude trener Crvene zvezde celog života, morao je da dođe i taj dan za rastajanje. Iza trofejnog stručnjaka ostaju uspesi za istoriju. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić Dejan Radonjić od… »
Štimac surovo iskren o promeni na klupi Crvene zvezde

Štimac surovo iskren o promeni na klupi Crvene zvezde

Sportske.net 16.07.2017
Šta li čeka Radonjićevog naslednika? Košarkaška vest koja je obeležila vikend u Srbiji, ali i širom Evrope, jeste odlazak Dejana Radonjića sa klupe Crvene zvezde, posle devet osvojenih trofeja (tri titule prvaka Srbije, tri trofeja ABA lige, tri… »
Radonjić i Zvezda - kraj ere!

Radonjić i Zvezda - kraj ere!

Mondo 16.07.2017
Rastankom sa trenerom i skoro čitavim šampionskim timom, završen je i najuspešniji ciklus u novijoj istoriji crveno-belih. Kako dalje? Foto: MN Press Ne može se reći da je bilo iznenađenje, ali je u subotu ipak snažno odjeknulo sa klupskog sajta… »
Radonjić: Odluka je samo moja, gde god da odem ostaću navijač Zvezde

Radonjić: Odluka je samo moja, gde god da odem ostaću navijač Zvezde

Večernje novosti 15.07.2017
Prethodne četiri i po godine ostaće u mom najlepšem sećanju i mnoge trenutke pamtiću zauvek. Želim Zvezdi mnogo pobeda i trofeja u godinama koje dolaze. Od večeras je i zvanično, Dejan Radonjić više nije trener Crvene zvezde. Posle velikih… »
Zvanično: Zvezda i Radonjić se razišli

Zvanično: Zvezda i Radonjić se razišli

Večernje novosti 15.07.2017
Nakon povratka Dejana Radonjića sa usavršavanja u SAD, obavljeni su poslednji razgovori sa čelnicima kluba u Beogradu. Ipak, i pored velike želje, klub i trener neće nastaviti saradnju, piše u saopštenju. Crnogorski trener Dejan Radonjić… »
Ekskluzivno: Radonjić za Blicsport: Ovo je moja odluka, Zvezdu ću zauvek pamtiti

Ekskluzivno: Radonjić za Blicsport: Ovo je moja odluka, Zvezdu ću zauvek pamtiti

Sportal blic 15.07.2017
Dejan Radonjić se u večernjim satima, neposredno po dolasku u Beograd iz San Antonija, javio Blicsportu i potvrdio da više nije trener Crvene zvezde. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nije više trener Zvezde: Dejan Radonjić - Želim da obavestim… »
Kraj: Radonjić nije više trener Zvezde!

Kraj: Radonjić nije više trener Zvezde!

Sportal blic 15.07.2017
Dejan Radonjić i zvanično nije više trener košarkaša Crvene zvezde, potvrđeno je iz kluba. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić Kako su naveli sa Malog Kalemegdana, saradnja sa Radonjićem nije nastavljena, a trofejnom… »

Vesti dana »