Povezane vesti

Blicsport u Krasnodaru: Ristić posle meča karijere: Ne bih se radovao golu

Blicsport u Krasnodaru: Ristić posle meča karijere: Ne bih se radovao golu

Sportal blic 18.08.2017
“Nisam video da li je lopta prešla liniju. Ko zna, možda je ovako i bolje. Nadam se da će delije razumeti da je ovo moj posao i da će me u revanšu dočekati aplauzom” - poručuje vezista Krasnodara Mihailo Ristić posle meča sa Crvenom zvezdom… »
Ristić: Bio je gol, ali Bože moj

Ristić: Bio je gol, ali Bože moj

Vesti online 18.08.2017
Fudbaler Krasnodara Mihailo Ristić izjavio je da nije imao poseban motiv u pobedi nad bivšim klubom Crvenom zvezdom (3:2) i poručio da ništa nije rešeno posle prvog duela u Rusiji oko plasmana u grupnu fazu Lige Evrope. - Odlično poznajem Zvezdu… »
Stojković: Vikao sam Borjanu da ispuca loptu; Anđelković: Nekad je potrebna sreća

Stojković: Vikao sam Borjanu da ispuca loptu; Anđelković: Nekad je potrebna sreća

Večernje novosti 18.08.2017
Verujem u prolaz, nadam se da ćemo ispisati novu istoriju - poručio je Savić. Video sam da je bio gol, ne znam kako sudija to nije primetio - priča Filip. Fudbaleri Crvene zvezde Vujadin Savić, Filip Stojković i Dušan Anđelković složili su se da… »
Dilema: Sudija nije video čist gol Krasnodara, a da li je drastično oštetio i Zvezdu? /video/

Dilema: Sudija nije video čist gol Krasnodara, a da li je drastično oštetio i Zvezdu? /video/

Sportal blic 18.08.2017
Vruće je bilo u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope između Krasnodara i Crvene zvezde (3:2). Jeste da sudija nije video čist gol Rusa, ali čini se da je oštetio i predstavnika Srbije. Kod gola Ristića dileme nema... Lopta je prešla… »
Zvezdin junak Pešić: Pas igra Krasnodara na lošem terenu Marakane neće doći do izražaja

Zvezdin junak Pešić: Pas igra Krasnodara na lošem terenu Marakane neće doći do izražaja

Hot sport 18.08.2017
Aleksandar Pešić u igru protiv Krasnodara je ušao u 70. minutu, a već u 71. je postigao gol za 3:2 i veliku nadu zvezdaša. Prvi kontakt sa loptom i odmah gol. Osećaj je odličan, iako nismo pobedili, ali dobro. Rezultat je pozitivan za revanš i… »
Prvi kontakt s loptom i gol Aleksandra Pešića: Ne znam koliko je sekundi prošlo, jedva čekam punu Marakanu

Prvi kontakt s loptom i gol Aleksandra Pešića: Ne znam koliko je sekundi prošlo, jedva čekam punu Marakanu

Mozzart sport 18.08.2017
“Očekujemo da prođemo dalje, biće mnogo teško. Svi nama bi značilo da klub posle 10 godina uđe u Ligu Evrope", kaže golgeter crveno-belih. Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić, nakon poraza od Krasnodara (3:2), kaže da je ekipa ostvarila… »
Zvezda talična za srpske internacionalce (VIDEO)

Zvezda talična za srpske internacionalce (VIDEO)

Vesti online 18.08.2017
Nakon što je Crvena zvezda pokazala interesovanje za Srđana Mijailovića mladi vezista je postigao dva gola za Krila Sovjetov, a nešto slično se desilo kada je u vezu sa crveno-belima doveden reprezentativac Srbije Nikola Stojiljković. Iako nije u… »
Nemilosrdni Milan željan Evrope, Rajković gura Makabi, čudo Bilbaoa i krah Ajaksa

Nemilosrdni Milan željan Evrope, Rajković gura Makabi, čudo Bilbaoa i krah Ajaksa

Sportal blic 17.08.2017
Prvi mečevi plej-ofa za Ligu Evrope doneli su zanimljive okršaje. Milan nije imao milosti prema Škendiji i slavio je sa čak 6:0, Ajaks je razočarao pred svojim navijačima porazom od Rozenborga sa 0:1, dok je naš golman Predrag Rajković ostao… »
Lepe vesti za Muslina: Prijovića slavi Solun, dvostruki strelac za pobedu PAOK-a

Lepe vesti za Muslina: Prijovića slavi Solun, dvostruki strelac za pobedu PAOK-a

Sportal blic 17.08.2017
Naš napadač Aleksandar Prijović sam gura PAOK u grupnu fazu Lige Evrope, pošto je postigao dva pogotka u trijumfu nad Estersundsom sa 3:1 u prvom meču plej-ofa. Foto: Sergey Dolzhenko / EPA; Aleksandar Prijović Odavno je snažni špic najavio da je… »

Vesti dana »