Povezane vesti

Lavrov: Oštro ćemo odgovoriti na zatvaranje konzulata

Lavrov: Oštro ćemo odgovoriti na zatvaranje konzulata

Al Jazeera 01.09.2017
Ruski šef diplomacije kaže kako će Rusija oštro odgovoriti na pojave koje su vođene željom da ugroze odnose sa SAD-om. Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov izjavio je u petak kako će Moskva će spremiti "oštar odgovor" na odluku SAD-a da… »
Putinov pomoćnik: Nećemo u klinč sa SAD, neko mora biti razuman

Putinov pomoćnik: Nećemo u klinč sa SAD, neko mora biti razuman

Vesti online 01.09.2017
Pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov izjavio je, odgovarajući na pitanje o odgovoru Rusije na nove ograničavajuće mere SAD u vezi sa zatvaranjem ruskog konzulata u San Francisku, da Moskva ne želi da ulazi u klinč, i da je neko dužan da… »
Lavrov: Rusija ne želi da se svađa sa SAD

Lavrov: Rusija ne želi da se svađa sa SAD

Novi magazin 01.09.2017
Moskva ne želi da se svađa s Vašingtonom i otvorena je za ozbiljnu saradnju, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. "Predsednik (Vladimir Putin) je rekao to mnogo puta - mi ne želimo da se svađamo s tom zemljom", rekao je… »
Lavrov otkrio da li će biti protivkandidat Putinu na izborima sledeće godine

Lavrov otkrio da li će biti protivkandidat Putinu na izborima sledeće godine

Blic 01.09.2017
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da ne vidi sebe kao kandidata za predsjednika države i da su za njega diplomatske aktivnosti najvažnije. - Reći ću iskreno - ne zbog ljubaznosti, nego iskreno - zadovoljan sam radom sa… »
Lavrov otkriva: Evo kako Ameri komuniciraju sa Severnom Korejom!

Lavrov otkriva: Evo kako Ameri komuniciraju sa Severnom Korejom!

Pravda 01.09.2017
Moskva tražiti nastavak pregovora o situaciji na Korejskom poluostrvu, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov govoreći pred studentima Moskovskog državnog univerziteta za međunarodne odnose. „Mi znamo da Amerikanci na nekim… »
Rusija: Znamo da SAD i Severna Koreja pregovaraju polutajnim kanalima

Rusija: Znamo da SAD i Severna Koreja pregovaraju polutajnim kanalima

Vesti online 01.09.2017
"Moskva tražiti nastavak pregovora o situaciji na Korejskom poluostrvu", izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov govoreći pred studentima Moskovskog državnog univerziteta za međunarodne odnose. - Mi znamo da Amerikanci na nekim… »
Nakon zatvaranja konzulata: Kosačev: Moguć asimetričan odgovor; Slucki: Održati odnose

Nakon zatvaranja konzulata: Kosačev: Moguć asimetričan odgovor; Slucki: Održati odnose

Blic 31.08.2017
Predsednik Komiteta za međunarodna pitanja Saveta Ruske Federacije Konstantin Kosačev rekao je danas da postoji mogućnost "asimetričnog odgovora" na zahtev SAD da Rusija zatvori Generalni konzulat u San Francisku i smanji svoje diplomatske misije u… »

Vesti dana »