Povezane vesti

Danas si ljakse ako se ne drogiraš! Boban Rajović oštro o porocima i tome koliko su zastupljeni na estradi

Danas si ljakse ako se ne drogiraš! Boban Rajović oštro o porocima i tome koliko su zastupljeni na estradi

Press 11.10.2017
- Ja sam za to da se proba sve, ali treba imati meru - iskren je Boban. Foto: Telegraf Boban Rajović sinoć je, u sredu 1. novembra, dobrim raspoloženjem uveličao promociju energetskog pića KOKS u beogradskom klubu The Bank, a zbog specifičnog naziva… »
Grad raspisao tender za gradnju četiri podzemne garaže

Grad raspisao tender za gradnju četiri podzemne garaže

Press 11.10.2017
Grad Beograd raspisao je ranije najavljeni tender za izgradnju četiri podzemne garaže u samom srcu srpske prestonice. Foto:Blic.rs Centar Beograda bi do 2021. trebalo da dobije četiri nove podzemne garaže procenjene na 40 miliona evra, a njihova… »
Matora se posle skandala vratila u kuću sa zavijenom rukom, čim je ušla zapretila je Zorani, a Sanjina reakcija je potpuno…

Matora se posle skandala vratila u kuću sa zavijenom rukom, čim je ušla zapretila je Zorani, a Sanjina reakcija je potpuno…

Press 11.10.2017
Posle sinoćnjeg skandala Jovana se iz sobe za rehabilitaciju vratila u Belu kuću. Foto: Printscreen Posle jučerašnjeg raskida Sanje Stanković i Jovane Tomić Matore, situacija je još uvek napeta. Jovana se jutros probudila neraspoloženija nego… »
Novi Pazar, Erdoganov zavičaj

Novi Pazar, Erdoganov zavičaj

Slobodna Evropa 11.10.2017
Drugog dana posete Srbiji turski predsednik Redžep Tajip Erdogan je u Novom Pazaru, zajedno sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem. Predsednik Turske je iz Beograda došao helikopterom, a na dočeku se okupilo više hiljada ljudi. Erdogan je… »
Poseta predsednika Turske Erdogan završio posetu, Vučić ga ispratio na aerodromu

Poseta predsednika Turske Erdogan završio posetu, Vučić ga ispratio na aerodromu

Večernje novosti 11.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan danas završava dvodnevnu posetu Srbiji. Posle dolaska u Beograd, prvi čovek Turske stigao je u Novi Pazar sa predsednikom Vučićem. Dva državnika su se obratila okupljenim građanima. Turski predsednik Redžep… »
Turski predsednik Erdogan napustio Srbiju

Turski predsednik Erdogan napustio Srbiju

Novi magazin 11.10.2017
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan večeras je napustio Srbiju, čime je i zvanično završena njegova dvodnevna poseta Beogradu i Novom Pazaru. Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan večeras je napustio Srbiju, čime je i zvanično završena… »
Erdogan: Bićemo jedno

Erdogan: Bićemo jedno

Danas 11.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan i predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigli su danas u Novi Pazar, gde se očekuje potpisivanje protokala između Grada i opštine Raška sa turskom Agencijom za saradnju i koordinaciju. Koliko god narodi na… »
Spektakl u Novom Pazaru: Turska, Erdogan! Foto

Spektakl u Novom Pazaru: Turska, Erdogan! Foto

Mondo 11.10.2017
Hiljade građana u Novom Pazaru srdačno su dočekale turskog i srpskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana i Aleksandra Vučića. Ori se gradom: Turska, Erdogan! Foto: Printscreen/YouTube Veliki broj građana Novog Pazara i okoline okupio se ispred… »
Vučić: Znam da neću biti pozdravljen kao Erdogan, ali ću raditi u interesu svih

Vučić: Znam da neću biti pozdravljen kao Erdogan, ali ću raditi u interesu svih

Beta video 11.10.2017
NOVI PAZAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Novom Pazaru zna da neće biti pozdravljen kao predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan u tom gradu, ali istakao da radi i da će raditi najbolje što može i u interesu svih gradjana… »
(Video): Erdogana i Vučića dočekao veliki broj Novopazaraca, turski predsednik poručio: Ovo je moj zavičaj!

(Video): Erdogana i Vučića dočekao veliki broj Novopazaraca, turski predsednik poručio: Ovo je moj zavičaj!

Blic 11.10.2017
Novi Pazar je moj zavičaj. Vaša sreća je naša sreća, vaša bol je naša bol - poručio je danas Redžep Tajip Erdogan u Novom Pazaru gde boravi zajedno sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Erdogan se nalazi u dvodnevnoj poseti Srbiji. Juče… »
Vučić u Novom Pazaru: Radim u interesu svih; Erdogan: Čuvaćemo prijateljstvo

Vučić u Novom Pazaru: Radim u interesu svih; Erdogan: Čuvaćemo prijateljstvo

RTS 11.10.2017
Nastavićemo da pravimo puteve, bolnice, vrtiće i škole i ne postoji ništa važnije od toga, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Novom Pazaru tokom zajedničkog obraćanja sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom. Dodao je da… »
Vučić: Radim u interesu svih građana; Erdogan: Srbija nas spaja

Vučić: Radim u interesu svih građana; Erdogan: Srbija nas spaja

Vesti online 11.10.2017
Predsednici Srbije i Turske Aleksandar Vucičh i Redžep Tajip Erdogan stigli su nešto posle 13.00 u Novi Pazar, i odmah se sastali sa gradonačelnicima i predsednicima opština Novi Pazar, Raška, Kraljevo, Sjenica, Tutin, Prijepolje, Nova Varoš i… »
Erdogan želi da u Srbiji vlada jedinstvo i da bude zemlja prosperiteta

Erdogan želi da u Srbiji vlada jedinstvo i da bude zemlja prosperiteta

Novi magazin 11.10.2017
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas u Novom Pazaru da želi da u Srbiji vlada jedinstvo, sloga i da bude zemlja prosperiteta te da je Turska spremna na saradnju sa Srbijom na svakom polju i u svim sferama. On je na bini ispred Gradske… »
Čvrsta veza: Šta je Erdogan poručio Pazarcima

Čvrsta veza: Šta je Erdogan poručio Pazarcima

Mondo 11.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je danas građanima u Novom Pazaru da Turska želi Srbiji da bude zemlja u kojoj vladaju jedinstvo i sloga i da bude zemlja prosperiteta, zbog čega je spreman na saradnju u svim oblastima. Foto… »
Novi Pazar okićen zastavama: Erdogan: Novi Pazar, moj zavičaj, moj najmiliji grad...(video)

Novi Pazar okićen zastavama: Erdogan: Novi Pazar, moj zavičaj, moj najmiliji grad...(video)

Pravda 11.10.2017
- Nastavićemo da pravimo puteve, bolnice, vrtiće i škole i ne postoji ništa važnije od toga, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Novom Pazaru tokom zajedničkog obraćanja sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom. Dodao je… »
Vučić: Znam da neću biti pozdravljen kao Erdogan, ali ću raditi u interesu svih

Vučić: Znam da neću biti pozdravljen kao Erdogan, ali ću raditi u interesu svih

Beta 11.10.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Novom Pazaru zna da neće biti pozdravljen kao predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan u tom gradu, ali istakao da radi i da će raditi najbolje što može i u interesu svih gradjana Srbije bez… »
Vučić: Radiću u interesu svih

Vučić: Radiću u interesu svih

Radio sto plus 11.10.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Novom Pazaru zna da neće biti pozdravljen kao predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan u tom gradu, ali da će raditi najbolje što može i u interesu svih gradjana Srbije bez obzira na veru i… »
Vučić i Erdogan u Novom Pazaru

Vučić i Erdogan u Novom Pazaru

SEEbiz 11.10.2017
NOVI PAZAR - Turski predsednik Recep Tayyip Erdogan i predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se nalaze u poseti Novom Pazaru. Očekuje se potpisivanje protokala između grada Novog Pazara i Opštine Raška sa turskom Agencijom za saradnju i… »
Novi Pazar na nogama: Vučić i Erdogan prošetaće centrom grada (video)

Novi Pazar na nogama: Vučić i Erdogan prošetaće centrom grada (video)

Blic 11.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan će danas, zajedno sa svojim domaćinom, predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, oko 12 časova posetiti Novi Pazar i tamo razgovarati sa prvim ljudima opština Raške oblasti. Predsednici Vučić i Erdogan će… »
(Video) Građani pohrlili da vide Erdogana: Na Kalemegdanu mu klicali i aplaudirali

(Video) Građani pohrlili da vide Erdogana: Na Kalemegdanu mu klicali i aplaudirali

Kurir 11.10.2017
Turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana juče je na Kalemegdanu dočekao veliki broj građana i to klicanjem i aplauzima. Naime, Erdogan se sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem prošetao Beogradskom tvrđavom a njihov susret propratile su… »

Vesti dana »