Povezane vesti

Naši klubovi ponovo strepe : UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Partizana i Zvezde! (foto)

Naši klubovi ponovo strepe : UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Partizana i Zvezde! (foto)

Hot sport 24.11.2017
Disciplinska komisija evropske fudbalske asocijacije ponovo će razmatrati kazne za dva najveća srpska kluba. Iako su se iz uprave crno-belih izrazili pohvalno na račun ponašanja navijača u meču sa Jang Bojsom i istakli ga kao primerno, iz redova… »
Da se LE i LŠ sada završe, ovo bi bili potencijalni rivali Partizana! Neke stvari već poznate!

Da se LE i LŠ sada završe, ovo bi bili potencijalni rivali Partizana! Neke stvari već poznate!

Sportske.net 24.11.2017
Očekivano, već danas počinje da se gleda ka žrebu za proleće u Evropi. Fudbaleri Partizana ponovili su istorijski uspeh iz sezone 2004/2005 kada su poslednji put prezimili u Evropi. Crno-beli su sinoć pobedili Jang bojs i tako osigurali barem drugo… »
Danilo Pantić: Ovo sam čekao celog života

Danilo Pantić: Ovo sam čekao celog života

Večernje novosti 24.11.2017
Sigurno se radi o najslađoj pobedi otkako se bavim fudbalom. Ne bih baš rekao da je ovo moja najbolja utakmica, ali najvažnija svakako jeste, kaže Danilo Pantić. TAVAMBA je načeo Švajcarce, Ožegović ih dokusurio, ali je bilo malo onih koji su… »
Partizan častio premije, igrači naplatili proleće u Evropi bolje nego što su očekivali

Partizan častio premije, igrači naplatili proleće u Evropi bolje nego što su očekivali

Mozzart sport 24.11.2017
Crno-beli podelili novac od plasmana u šesnaestinu finala Lige Evrope. I jare i pare! Partizanovi fudbaleri su posle rezultatskog osetili i finansijsku satisfakciju za plasman u šesnaestinu finala Lige Evrope. Klubu su doneli šesto evropsko proleće u… »
Iliev žestoko udario na kritičare: ''Vi ništa ne znate i nemate pravo da se javljate!''

Iliev žestoko udario na kritičare: ''Vi ništa ne znate i nemate pravo da se javljate!''

Sportske.net 24.11.2017
Sportski direktor Partizana je jedan od retkih koji je maksimalno verovao i u trenera Đukića i u igrače koje je dovodio i u plasman Partizana u narednu fazu Lige Evrope. Sve vreme kritikovan od mnogih, sada je dočekao svojih pet minuta da im odgovori… »
Tavamba: Nemamo limite; Janković: Nećemo na ovome da se zaustavimo

Tavamba: Nemamo limite; Janković: Nećemo na ovome da se zaustavimo

Večernje novosti 24.11.2017
Ovo smo dugo čekali, svi smo prezadovoljni, izdržali smo pritisak - kaže Pantić. Preuzeo sam ulogu strelca posle Leonarda i Đurđevića - poručuje Kamerunac. Fudbaleri Partizana Marko Janković, Danilo Pantić i Leandre Tavamba istakli su da su… »
Iliev odgovorio kritičarima: Miševi i nevernici, verujte nama

Iliev odgovorio kritičarima: Miševi i nevernici, verujte nama

Večernje novosti 24.11.2017
Neki pričaju kako vole Partizan, a u stvari ga mrze kao i sebe. Svako obećanje ispunjavam i to gledamo već dve godine. Nismo daleko, ali tek ćemo da odemo - kaže Ivica. Sportski direktor FK Partizan Ivica Iliev euforično je proslavio plasman u… »
Slavlje za istoriju: Pogledajte kako je uprava Partizana ispratila poslednji minut meča protiv Jang Bojsa (video)

Slavlje za istoriju: Pogledajte kako je uprava Partizana ispratila poslednji minut meča protiv Jang Bojsa (video)

Hot sport 24.11.2017
Fudbalerima Partizana bila je neophodna pobeda nad švajcarskim Jang Bojsom, i do nje su crno-beli stigli preko Leandrea Tavambe i Ognjena Ožegovića. Ovaj uspeh fudbalera iz Humske umeli su da proslave i čelni ljudi kluba, pa su tako kamere zabeležile… »
Ovako su košarkaši Partizana proslavili proleće u Ligi Evrope!

Ovako su košarkaši Partizana proslavili proleće u Ligi Evrope!

Sportske.net 24.11.2017
Crno-bela porodica. Fudbaleri Partizana uspeli su posle 13 godina da prezime u Evropi pošto su sinoć pobedom nad Jang bojsom osigurali barem drugo mesto u grupi. Ovakav sjajan uspeh znali su da proslave i košarkaši Partizana, koji su sinoć bili na… »
Stojković: Vratilo mi se za Strazbur, možda je vreme da odem

Stojković: Vratilo mi se za Strazbur, možda je vreme da odem

Dnevnik 24.11.2017
BEOGRAD: Golman Partizana Vladimir Stojković, posle pobede nad Jang Bojsom (2:1) i plasmana u nokaut fazu Lige Evrope, izjavio je da mu se vratilo za 2005. godinu kada je sa Crvenom zvezdom nesrećno ostao bez evropskog proleća. "Protiv Strazbura sam… »
Pomešane emocije: Sulejmani: Dete sam Partizana, nije mi bilo svejedno u Humskoj

Pomešane emocije: Sulejmani: Dete sam Partizana, nije mi bilo svejedno u Humskoj

Sportal blic 24.11.2017
Miralem Sulejmani predvodio je Jang bojs kao kapiten u porazu od Partizana (2:1) u 5. kolu Lige Evrope i sa pomešanim emocijama je nastupio u Humskoj. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Ovaj 28-godišnji krilni napadač je ponikao u Partizanu koji je… »
Penal: 13 Partizanov srećan broj

Penal: 13 Partizanov srećan broj

Sportski žurnal 24.11.2017
Nije više san, Partizan je posle 13 godina obezbedio proleće na evropskoj fudbalskoj sceni. I to, kolo pre završetka ligaškog nadmetanja sa bogatijima od sebe. Piše: Zoran Stojadinović 23. novembarska noć 2017. ostaće upamćena po velikoj pobedi… »
Jednom: Crno-beli, zauvek crno-beli Bivši košarkaš Partizana ima samo jednu želju od fudbalskih junaka

Jednom: Crno-beli, zauvek crno-beli Bivši košarkaš Partizana ima samo jednu želju od fudbalskih junaka

Sportal blic 24.11.2017
Nije se Boris Dalo mnogo zadržao u Partinu, niti je ostavio dubok trag, ali je francuski košarkaš zavoleo crno-bele boje kao da od malih nogu navija za "parni valjak". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Leandre Tavamba Mnogi bivši članovi crno-bele… »
Kao nikada pre: Evo zašto je 2017. istorijska godina za Partizan

Kao nikada pre: Evo zašto je 2017. istorijska godina za Partizan

Sportal blic 24.11.2017
Imao je Partizan brojne uspešne sezone u fudbalskoj istoriji, ali će ova 2017. godina ostati upisana zlatnim slovima kao najuspešnija. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Slavlje fudbalera Partizana Igrali su crno-beli finale Lige šampiona, tadašnjeg… »
Ivica Iliev: Miševi, gde ste sad? (video)

Ivica Iliev: Miševi, gde ste sad? (video)

Mondo 24.11.2017
Partizanova loža eksplodirala od radosti nakon što se tim plasirao u nokaut fazu Lige Evrope. Iliev u ekstazi, sa porukom za "opoziciju" i razne kritičare. Pogledajte radost čelnika Partizana i šta je izjavio Iliev! Partizan je čekao i dočekao -… »
Stojković najavio odlazak: Pomogao sam koliko sam mogao

Stojković najavio odlazak: Pomogao sam koliko sam mogao

Večernje novosti 24.11.2017
Možda je došao trenutak da se rastajemo. Možemo svašta da očekujemo na zimu, jednog dana se možda opet vratim - rekao je Vladimir i prisetio se meča sa Strazburom iz 2005. godine. Da nije bilo odbrana Vladimira Stojkovića veliko je pitanje da li… »
Partizan u nokaut fazi Lige Evrope

Partizan u nokaut fazi Lige Evrope

Danas 24.11.2017
Fudbaleri Partizana savladali su Jang Bojs sa 2:1 u petom kolu B grupe Lige Evrope i tako se kolo pre kraja grupne faze prvi put posle trinaest godina plasirali u nokaut fazu jednog evropskog klupskog takmičenja. Partizan su do pobede vodili Tavamba i… »
Fudbaleri Partizana presrećni, nisu probirljivi oko žreba

Fudbaleri Partizana presrećni, nisu probirljivi oko žreba

Sportske.net 24.11.2017
Crno-beli oduševljeni zbog plasmana u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto će posle 13 godina nastupati na proleće u nekom od evropskih takmičenja. Partizan je večeras u Beogradu sa 2:1 pobedio Jang bojs, kojom je osigurao plasman u šesnaestinu… »
Partizanovi junaci nakon velike pobede: Pogledajte šta su imali da kažu fudbaleri crno-belih

Partizanovi junaci nakon velike pobede: Pogledajte šta su imali da kažu fudbaleri crno-belih

Hot sport 24.11.2017
Vladimir Stojković je, nakon što su crno-beli pobedom nad Jang Bojsom 2:1 obezbedili plasman u nokaut fazu Lige Evrope, istakao da je razvoj situacije bio upravo onakav kakav je i rekao da će biti. – Kao što sam nagovestio kada smo počeli, bod u… »
Grom iz vedra neba nakon savršene večeri: Stojković najavio odlazak iz Partizana!

Grom iz vedra neba nakon savršene večeri: Stojković najavio odlazak iz Partizana!

Hot sport 24.11.2017
U noći kada crno-beli proslavljaju jedan od najvećih uspeha u klupskoj istoriji, pogotovo ovoj modernoj, plasman u nokaut fazu Lige Evrope pomalo je u senku bacila izjava Vladimira Stojkovića. Naime, Stojković je u izjavi novinarima datoj posle meča… »
Đukić: U krvnoj slici Partizana je da ide na pobedu!

Đukić: U krvnoj slici Partizana je da ide na pobedu!

Hot sport 24.11.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da su njegovi igrači pravi heroji večerašnje pobede nad Jang Bojsom i istakao da se crno-beli neće zadovoljiti samo prolaskom grupe u Ligi Evrope. – Želim da čestitiam svojoj ekipi na na… »
Stojković najavio odlazak iz Partizana

Stojković najavio odlazak iz Partizana

Vesti online 24.11.2017
U vremenu slavlje za crno-bele - grom iz vedrog neba! Reprezentativac Srbije i najzaslužniji za evrospko proleće Partizana Vladimir Stojković najavio je novi rastanak sa klubom iz Humske. - Možda je došlo vreme da se rastanemo. Pomogao sam Partizanu… »
Partizan može i na prvo mesto: Kijevljani izgubili od Skenderbega

Partizan može i na prvo mesto: Kijevljani izgubili od Skenderbega

Sportal blic 24.11.2017
Fudbaleri Partizana su pobedom protiv Jang bojsa (2:1) obezbedili plasman u eliminacionu fazu Lige Evrope, u koju mogu da prođu i sa prvog mesta. Postoji samo jedan uslov, a to je trijumf protiv Dinama u Kijevu 7. decembra. Foto: Andrej Cukic / EPA; Sou… »
Delirijum u loži: Ovako su čelnici Partizana proslavili veliki uspeh /video/

Delirijum u loži: Ovako su čelnici Partizana proslavili veliki uspeh /video/

Sportal blic 24.11.2017
Fudbaleri Partizana će posle 13 godina igrati i na proleće u Evropi, što su čelni ljudi kluba iz Humske znali da proslave i na stadionu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Crno-belima je bila potrebna pobeda protiv Jang bojsa u 5. kolu Lige Evrope, a… »
Reč trenera: Đukić: Nećemo ovde stati, ova ekipa nema limit

Reč trenera: Đukić: Nećemo ovde stati, ova ekipa nema limit

Sportal blic 24.11.2017
Veliki uspeh za fudbalere Partizana... Crno-beli su pobedili Jang bojs, prošli u šesnaestinu finala Lige Evrope, a trener Miroslav Đukić nije krio oduševljenje. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Igrači su zaista bili pravi heroji, nosila nas je… »
Partizanova mašina: Tavamba: Dobro smo odreagovali na primljeni gol

Partizanova mašina: Tavamba: Dobro smo odreagovali na primljeni gol

Sportal blic 24.11.2017
Leandre Tavamba je igrač oko kojeg se mnogo toga vrti u igri Partizana. I protiv Jang bojsa (2:1) je pokazao koliko je važan za crno-bele. Postigao je prvi pogodak na meču i tako otvorio vrata trijumfa šampionu Srbije. Foto: A. Dimitrijević / RAS… »
Liga Evrope: Atalanta osramotila Everton, krah Nemaca, proleće bez Holanđana

Liga Evrope: Atalanta osramotila Everton, krah Nemaca, proleće bez Holanđana

Sportal blic 24.11.2017
Fudbaleri Evertona doživeli su blamažu u petom kolu Lige Evrope, jer su na svom terenu ubedljivo poraženi od Atalante sa 1:5. Bez šesnaestine finala ostali su nemački klubovi Herta i Hofenhajm, dok na proleće u Evropi neće biti holandskih klubova… »
Kraj: Partizan - Jang Bojs 2:1

Kraj: Partizan - Jang Bojs 2:1

Večernje novosti 23.11.2017
Fudbaleri Partizana plasirali su se u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto su večeras u Beogradu sa 2:1 pobedili Jang Bojs u petom kolu Grupe B Lige Evropa. Fudbaleri Partizana plasirali su se u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto su večeras u… »
Đukić: Igrači su pravi heroji, ne zaustavljamo se na ovome

Đukić: Igrači su pravi heroji, ne zaustavljamo se na ovome

Večernje novosti 23.11.2017
Sreća je uvek potrebna, pokazali smo karakter i snagu, išli smo na pobedu u svakoj utakmici i imam samo reči hvale za igrače, rekao je Đukić odmah posle meča. Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da su njegovi igrači pravi heroji… »
Delirijum u humskoj: Tavamba i Ožegović doneli Partizanu proleće u Evropi

Delirijum u humskoj: Tavamba i Ožegović doneli Partizanu proleće u Evropi

Večernje novosti 23.11.2017
Fudbaleri Partizana plasirali su se u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto su večeras u Beogradu sa 2:1 pobedili Jang Bojs u petom kolu Grupe B Lige Evropa. MISIJA je kompletirana, Partizan je posle 13 godina deo evropskog proleća. Pet kola… »
Iz minuta u minut: Partizan - Jang bojs 2:1

Iz minuta u minut: Partizan - Jang bojs 2:1

Sportal blic 23.11.2017
U petom kolu Lige Evrope, fudbaleri Partizana su na svom terenu uspeli da pobede Jang bojs (2:1) i prođu u narednu rundu ovog takmičenja. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Partizan - Jang bojs 2:1 (1:1) Stadion: FK Partizan. Sudija: Tamaš Bognar… »
Crno-belo veče za pamćenje Tavamba i Ožegović doneli Partizanu evropsko proleće

Crno-belo veče za pamćenje Tavamba i Ožegović doneli Partizanu evropsko proleće

Sportal blic 23.11.2017
Fudbaleri Partizana će na proleće igrati u Evropi! Crno-beli su u meču odluke u Ligi Evrope pobedili Jang bojs sa 2:1 i kolo pre kraja su se plasirali u šesnaestinu finala. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Jesu crno-beli bili oslabljeni, nije mogao… »
Miris proleća i miliona u Humskoj: Partizan je na ovo čekao 13 godina

Miris proleća i miliona u Humskoj: Partizan je na ovo čekao 13 godina

Sportal blic 23.11.2017
Veliko slavlje u Humskoj... Navijači Partizana su na ovo čekali 13 godina. Prvi put od sezone 2004/2005 crno-beli su uspeli da obezbede ervopsko proleće. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kolo pre kraja grupne faze Lige Evrope, fudbaleri Partizana… »
Majstor: Janković - Partizanova čigra od koje je sve počelo

Majstor: Janković - Partizanova čigra od koje je sve počelo

Sportal blic 23.11.2017
Fudbaleri Partizana su uspeli da se plasiraju među 32 najbolje ekipe u Ligi Evrope! Na terenu u Humskoj pao je Jang bojs (2:1), a fantastičan meč odigrao je Marko Janković. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Mladi Crnogorac je još jednom pokazao da… »

Vesti dana »