Повезане вести

Криза: Црвено-белих у Евролиги Лесор за Блицспорт: Дошао сам у Звезду да побеђујем /видео/

Блиц спорт 24.11.2017
Кошаркаши Црвене звезде су против Басконије одиграли боље него против ЦСКА и Олимпијакоса, али то није било довољно да би остварили трећи тријумф у Евролиги ове сезоне. Шпанци су однели плен из Арене и изабранике Душана… »

Давидовац: "Значи ми што играм, лаки поени су преломили"

Спортске.нет 24.11.2017
Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је да су утакмицу против екипе Басконије преломили лаки поени у завршници и додао да му за искуство доста значи што је на терену провео више времена. "Стигли смо их, и лако су нам… »

Јовановић за моззарт Спорт: Осећам се боље на терену, за то је најзаслужнији тренер

Моззарт спорт 24.11.2017
„Велика ми је част што сам уопште на списку и нема веће части од тога да се игра за репрезентацију. То сам окусио када сам играо за универзитетску репрезентацију, али ово је нешто сасвим друго и једва чекам“, каже нови… »

Давидовац: Значи ми што играм, лаки поени су преломили

Спортски журнал 24.11.2017
Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је да су утакмицу против екипе Басконије преломили лаки поени у завршници и додао да му за искуство доста значи што је на терену провео више времена. - Стигли смо их, и лако су… »

Давидовац: Добро сам се снашао

Б92 24.11.2017
Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је да су утакмицу против екипе Басконије преломили лаки поени у завршници. Црвено-бели су изгубили на свом терену од Басконије из Виторије са 85:81 у деветом колу Евролиге. Звезди је… »

Давидовац: Значи ми што играм, бићемо бољи

Вечерње новости 24.11.2017
Преломили су лаки поени у завршници. Играо сам на плеју, одмарао сам Рочестија и мислим да сам се добро снашао - каже Дејан. Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је да су утакмицу против екипе Басконије преломили… »

Мартинес: Звезда играла добру одбрану

Б92 24.11.2017
Тренер Басконије Педро Мартинес рекао је да је његова екипа против Црвене звезде остварила веома битну победу у Евролиги. Басконија је славила у београдској Арени 85:81 (22:17, 25:21, 17:19, 21:24) против Звезде, у деветом колу… »

Пети пораз заредом: Бледа Звезда не може да парира, Басконија славила у Арени

Блиц спорт 24.11.2017
Пети пораз заредом доживели су кошаркаши Црвене звезде у Евролиги, пошто је у Арени славила Басконија у 9. колу - 81:85 (17:22, 21:25, 19:17, 24:21). Фото: Младен Шурјанац / РАС Србија Нису црвено-бели успели да прекину… »

Рочести: Немамо проблема са самопоуздањем

Б92 24.11.2017
Бек Црвене звезде Тејлор Рочести није забринут за форму тима после петог узастопног пораза у Евролиги. Црвено-бели су у четвртак увече у Арени поражени од Баконије 85:81, иако су у самој завршници имали прилику да победе… »

Алимпијевић: "Напредак, али недовољан"

Спортске.нет 24.11.2017
Тренер кошаркаша Црвене звезде Душан Алимпијевић рекао је вечерас да га радује што је његова екипа направила делимични искорак у игри у евролигашким утакмицама, уз оцену да то није било довољно да се победи Басконија… »

Алимпијевић: Показали смо неки помак; Мартинес: Битна победа

Вечерње новости 23.11.2017
Позитивна ствар је то што се појављују млади играчи и чине нашу игру бољом. Давидовац је показао да може да игра, за десет минута је убацио седам поена и донео разлику, каже Душан Алимпијевић. ТРЕНЕР Црвене звезде Душан… »

Црвено-бели пали у Арени: Басконија нанела Звезди нови пораз

Кошаркаши Црвене звезде изгубили су вечерас од Басконије са 85:81 (22:17, 25:21, 17:19, 21:24) у Београдској арени, у 9. колу Евролиге. ДУБОКО су уздахнули навијачи у “Арени” док су на два видео-бима гледали пропуштену… »

После звезде: Педро Мартинез објаснио како је Басконију претворио у победничку екипу

Блиц спорт 23.11.2017
Тренер кошаркаша Басконије Педро Мартинез потпуно је препородио ову екипу и после победе над Црвеном звездом (81:85) у 9. колу Евролиге открио је на који начин. Фото: Младен Шурјанац / РАС Србија Црвено-бели су уписали и пети… »

Алимпијевић после пораза од Басконије хвалио Давидовца, али и нагласио шта му највише смета

Блиц спорт 23.11.2017
Тренер кошаркаша Црвене звезде Душан Алимпијевић рекао је после пораза од Басконије (81:85) у 9. колу Евролиге шта под хитно морају да поправе. Фото: Младен Шурјанац / РАС Србија - Нешто боља утакмица него у последње… »

Крај: Црвена звезда-Басконија 81:85

Црвено-бели у оквиру деветог кола Евролиге наставили лош низ, пошто је шпански представник славио у Арени. Нису успели кошаркаши Црвене звезде да прекину лош низ. Доживели су пети узастопни пораз у Евролиги. Бољи од… »

Из минута у минут: Звезда - Басконија 81:85 /видео/

Блиц спорт 23.11.2017
Кошаркаши Црвене звезде поражени су у 9. колу Евролиге од Басконије са 81:85 и тај меч из Арене могли сте да пратите уз Блицспорт из минута у минут. Фото: Младен Шурјанац / РАС Србија КРАЈ! Звезда - Басконија 81:85 40' -… »

Вести дана »