Povezane vesti

Završen treći ciklus projekta “Učim+znam=vredim”

Završen treći ciklus projekta “Učim+znam=vredim”

Dnevnik 24.11.2017
NOVI SAD: Svečanom dodelom priznanja najboljim đacima vojvođanskih škola koji su učestvovali u projektu “Učim+Znam = Vredim” u holu zgrade Pokrajinske vlade završen je treći ciklus akcije promocije najboljih đaka i maldih talenata koju… »
Nagrade za 210 uspešnih đaka

Nagrade za 210 uspešnih đaka

NoviSad.com 24.11.2017
Novi Sad – Učesnici projekta „Učim+Znam=Vredim“, 210 najuspešnijih učenika iz sedam lokalnih samouprava, primilo je danas zahvalnice i poklone. Svečanost, koja je tim povodom održana u u holu zgrade Pokrajinske vlade, počela je nastupom… »
Završetak projekta "Učim+Znam=Vredim" za 2017. godinu

Završetak projekta "Učim+Znam=Vredim" za 2017. godinu

RTV 24.11.2017
NOVI SAD - Potpredsednik Pokrajinske vlade Đorđe Milićević primio je danas, na svečanom prijemu u Pokrajinskoj vladi, više od 200 najboljih učenika i učeničkih timova projekta "Učim+Znam = Vredim", koji su promovisani na bilbordima u sedam… »
Najbolji na bilbordima: Miroslav Grubić

Najbolji na bilbordima: Miroslav Grubić

Dnevnik 24.11.2017
NOVI SAD: Miroslav Grubić pohađa osmi razred osnovne škole pri Gimnaziji „Jovan Jovanović Zmaj” i osvojio je drugu nagradu na Srpskoj informatičkoj olimpijadi, prvo mesto na državnom takmičenju u oblasti plesa, a drugu godinu zaredom je… »
APV: Prijem za najbolje đake

APV: Prijem za najbolje đake

RTV 24.11.2017
NOVI SAD - Povodom završetka projekta "Učim+Znam=Vredim", koji je realizovalo Udruženje za promociju društvene odgovornosti, danas u 12 sati, u holu zgrade Pokrajinske vlade biće organizovan svečani prijem za više od 200 najboljih đaka koji su… »

Vesti dana »