Povezane vesti

Borba za titulu - Partizanu na proleće treba perfektan učinak i neki novi Voždovac!

Borba za titulu - Partizanu na proleće treba perfektan učinak i neki novi Voždovac!

Sportske.net 14.12.2017
"Večitim" derbijem koji je odigran u okviru 22. kola Super lige spuštena je zavesa na jesenji deo sezone. Šta nas čeka na proleće i imali li Partizan šanse da se vrati u šampionsku trku? Međusobnim susretom koji su aktuelni šampion Srbije i lider… »
"Blic" saznaje: Među uhapšenima posle brutalne tuče na derbiju i Hrvati!

"Blic" saznaje: Među uhapšenima posle brutalne tuče na derbiju i Hrvati!

Sportal blic 14.12.2017
Dosad neviđen skandal na ovdašnjim utakmicama, kada je višeminutni krvavi obračun na tribini tokom 156. večitog derbija okončan izvođenjem polugolih, krvavih aktera preko atletske staze, da čitava planete vidi užasni epilog onoga što se… »
Najpotresnija fotografija sa derbija: Ne, nisu krvavi, prebijeni huligani - ova scena je prava slika horora

Najpotresnija fotografija sa derbija: Ne, nisu krvavi, prebijeni huligani - ova scena je prava slika horora

Sportal blic 14.12.2017
Fotografije i strašni snimci velikog incidenta na južnoj tribini Partizanovog stadiona tokom 156. "večitog derbija" obišli su čitavi planetu. Naročito krvavi, polugoli vinovnici koji su od strane žandarmerije izvedeni preko atletske staze. Ipak, to… »
Zvezdina mirna zima

Zvezdina mirna zima

Sportske.net 14.12.2017
Posle fantastične jeseni, Zvezdni fudbaleri mogu mirno na zimsku pauzu. Crvena zvezda sinoć nije dozvolila Partizanu da joj se ponovo primakne na šest bodova razlike, iako je u finiš 156. derbija ušla sa negativnim rezultatom. Partizan je u 61… »
Huliganski pir na derbiju - ružna slika Srbije

Huliganski pir na derbiju - ružna slika Srbije

Mondo 14.12.2017
Mediji u regionu i u svetu poklonili su veliku pažnju užasnim scenama na 156. "večitom derbiju" koji je odigran u sredu uveče na stadionu Partizana. Huligani opet "važniji" od igre. NOVOSTI: "Uključene i strane službe u nerede!". Slike prebijenih… »
Milojević otvoreno: Evo šta su za trenera Crvene zvezde dva ključna detalja derbija

Milojević otvoreno: Evo šta su za trenera Crvene zvezde dva ključna detalja derbija

Sportal blic 14.12.2017
Fudbaleri Crvene zvezde na pauzu odlaze sa devet poena prednosti u odnosu na Partizan. Trener crveno-belih Vladan Milojević pohvalio je svoje momke za partiju na večitom derbiju (1:1). - Jedan derbi, onakav kakav smo negde i očekivali. Znali smo da će… »
Nema mesta mržnji: Đukić poslao jasnu poruku "grobarima": Moramo da dajemo primer viteštva

Nema mesta mržnji: Đukić poslao jasnu poruku "grobarima": Moramo da dajemo primer viteštva

Sportal blic 14.12.2017
Miroslav Đukić, trener fudbalera Partizana, poslao je snažnu poruku posle nemilih scena koje su viđene na 156. večitom derbiju (1:1), kada je došlo do međusobne tuče navijača crno-belih na južnoj tribini. "Videli smo neke nemile scene. Niko od… »
Derbi? Nama se dopao!

Derbi? Nama se dopao!

Mondo 14.12.2017
Na 156. "večitom" derbiju bilo je svega, ali je dobar fudbal i zanimljiv, ipak, utisak utakmice. Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su 156. međusobni duel i 46. put ga okončali nerešenim rezultatom (1:1). Posle 90 minuta bespoštedne borbe… »
Video Boaći: Ne znam da li je ovo bio moj poslednji meč u dresu Zvezde

Video Boaći: Ne znam da li je ovo bio moj poslednji meč u dresu Zvezde

Večernje novosti 14.12.2017
Ja sam fudbaler, a ne menadžer, sačekaću da vidim šta budućnost nosi. Bog je za nas pripremio nerešen rezultat - rekao je Ričmond. Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći rekao je da je njegova ekipa silno želela pobedu u derbiju protiv Partizana i… »
Napušta li zvezdu njen golgeter: Boaći posle presude Partizanu otkrio kome je poverio svoju dalju sudbinu

Napušta li zvezdu njen golgeter: Boaći posle presude Partizanu otkrio kome je poverio svoju dalju sudbinu

Sportal blic 14.12.2017
Crvena zvezda je do 1:1 u 156. večitom derbiju stigla izjednačujućim pogotkom u 84. minutu, a strelac tog gola u Humskoj Ričmond Boaći se posle utakmice sa Partizanom osvrnuo i na sam duel sa crno-belima, ali i na zimski prelazni rok. Foto: A… »
Ostojić o reakciji posle Zvezdinog gola: Pa, kako da budem drugačiji kada nam onako zatresu mrežu!?

Ostojić o reakciji posle Zvezdinog gola: Pa, kako da budem drugačiji kada nam onako zatresu mrežu!?

Sportal blic 14.12.2017
Partizanov defanzivac Bojan Ostojić bio je vrlo ljut na sebe i saigrače posle primljenog gola u 84. minuta "večitog derbija", kojim je Crvena zvezda na stadionu u Humskoj stigla do 1:1 i time sačuvala devet bodova superligaške prednosti pred odlazak… »
Mogao je da bude junak: Ožegović objasnio šta mu je zasmetalo kod stopostotne šanse…

Mogao je da bude junak: Ožegović objasnio šta mu je zasmetalo kod stopostotne šanse…

Hot sport 14.12.2017
Ognjen Ožegović imao je priliku da u 77. minutu reši pitanje pobednika u 156. ‘večitom’ derbiju, ali je šutirao snažno i neprecizno pored gola. Bila je to fenomenalna akcija Partizana preko Saše Ilića koji je kombinovao po desnoj strani sa… »
Ovo nam nije trebalo: Evo kako su strani mediji izvestili o večitom derbiju

Ovo nam nije trebalo: Evo kako su strani mediji izvestili o večitom derbiju

Sportal blic 14.12.2017
Strašne scene koje su viđene u prvom poluvremenu 156. večitog derbija, kada je došlo do međusobne tuče dve frakcije Partizanovih navijača na južnoj tribini, zgrozile su sportsku javnost širom planete. "Krvoproliće" je glavna, velika reč u… »
Od junaka do tragičara: Ožegović: Jako mi je teško, već sam video našu pobedu...

Od junaka do tragičara: Ožegović: Jako mi je teško, već sam video našu pobedu...

Sportal blic 14.12.2017
Jedan od junaka, a ujedno i tragičara 156. večitog derbija je Ognjen Ožegović, Partizanov napadač koji nikako da prežali propuštenu priliku za 2:0 protiv svog bivšeg kluba, Crvene zvezde, koja je u finišu meča izborila remi (1:1). Foto: A… »
Ožegović: Nije gotovo

Ožegović: Nije gotovo

Vesti online 14.12.2017
Od junaka do tragičara prešao je put Ognjen Ožegović u 156. večitom derbiju. Posle faula Vujadina Savića nad napadačem crno-belih sudija Milorad Mažić nije imao dilemu - pokazao je na "belu tačku". Međutim, u 78. minutu dete Crvene zvezde mogao… »
Remi u 156. "večitom" derbiju Zvezde i Partizana

Remi u 156. "večitom" derbiju Zvezde i Partizana

Danas 14.12.2017
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde remizirali su 1:1 u 156. "večitom" derbiju, utakmici 22. kola Superlige Srbije koja je zatvorila jesenji deo šampionata za sezonu 2017/2018. U ne previše kvalitetnom meču viđeno je nekoliko odličnih prilika na obe… »
Tavamba: Kada mi je Mažić pokazao žuti karton, smanjio mi se kvalitet igre za 50 odsto

Tavamba: Kada mi je Mažić pokazao žuti karton, smanjio mi se kvalitet igre za 50 odsto

Sportal blic 13.12.2017
Partizanov napadač Leandre Tavamba bio je razočaran rezultatom 156. večitog derbija, u kome je konačanih 1:1 omogućilo Crvenoj zvezdi da na zimsku pauzu ode sa devet bodova prednosti u odnosu na crno-bele. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Tavamba… »
Đukić: Bili smo bliži pobedi; Milojević: Ne obaziremo se na bodovnu razliku

Đukić: Bili smo bliži pobedi; Milojević: Ne obaziremo se na bodovnu razliku

Večernje novosti 13.12.2017
Borba se nastavlja, promašaj Ožegovića je ključni momenat - rekao je trener Partizana. Nismo kalkulisali, želeli smo trijumf - poručio je strateg Zvezde. Treneri Partizana i Crvene zvezde, Miroslav Đukić i Vladan Milojević, složili su se da je… »
Foto/video remi u humskoj: Boaći spasio Zvezdu

Foto/video remi u humskoj: Boaći spasio Zvezdu

Večernje novosti 13.12.2017
Partizan dočekao penal posle 22 godine i vodio sve do šest minuta pre kraja. Viđen dobar, borbe, muški derbi. POZLATA evropske jeseni dva najveća srpska kluba. Tako su iz Humske i Ljutice Bogdana najavljivali 156.večiti derbi, ali namera da se stavi… »
Pantić: Stojković i Savić su mogli da dobiju crvene kartone

Pantić: Stojković i Savić su mogli da dobiju crvene kartone

Sportal blic 13.12.2017
Fudbaler Partizana Danilo Pantić ocenio je da je njegov tim bio bolji od Crvene zvezde, ali da nije uspeo da realizuje šanse kod 1:0. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Korektna igra, dobra utakmica u kojoj smo bili superiorniji. Imali smo dve šanse… »
Krvavi derbi u Humskoj: Partizan dočekao penal, Boaći sačuvao Zvezdi devet bodova prednosti

Krvavi derbi u Humskoj: Partizan dočekao penal, Boaći sačuvao Zvezdi devet bodova prednosti

Sportal blic 13.12.2017
Zavesa na fudbalsku jesen u Srbiji spuštena je uz 156. večiti derbi, u kome na stadionu u Humskoj nije bilo pobednika, ali jeste velikih incidenata na južnoj tribini. Partizan i Crvena zvezda su odigrali 1:1, pa na zimsku pauzu crveno-beli odlaze sa… »

Vesti dana »