Povezane vesti

NBA: Teo razbio Bogdana, ‘orlovi’ odlični (video)

NBA: Teo razbio Bogdana, ‘orlovi’ odlični (video)

Hot sport 14.01.2018
U srpskom okršaju u Los Anđelesu, Klipersi su razbili Sakramento 126:105 i stigli do polovičnog učinka u najjačoj ligi sveta. LA Klipersi su vodili od prvog do poslednjeg minuta. Razlika je bila između 20 i 15 poena. Mnogo toga je bilo jasno već… »
Kliperski bolji od Sakramenta

Kliperski bolji od Sakramenta

Politika 14.01.2018
Nikola Jokić postigao 23 poena, imao devet skokova i sedam asistencija u porazu Denvera na gostovanju San Antoniju. LOS ANĐELES - Srpski derbi između Miloša Teodosića i Bogdana Bogdanovića pripao je Los Anđeles Klipersima koji su na svom terenu… »
Ne krivi trenera za minus 32

Ne krivi trenera za minus 32

Danas 14.01.2018
U danu kada su Los Anđeles Klipersi po četvrti put u sezoni pobedili nemoćni Sakramento (126:105), ponovo deklasiravši Kingse u razmaku od par dana, Denver Nagetsi doživeli su pravu blamažu u San Antoniju (112:80). Uprkos tome što je individualno… »
Iskreni Jokić: Mi smo krivi, nikako trener

Iskreni Jokić: Mi smo krivi, nikako trener

Mondo 14.01.2018
"Ako kriviš trenera posle poraza od 30 poena razlike, onda to znači da si loš igrač". Foto: Guliver/Getty images/Doug Pensinger Košarkaši Denvera pretrpeli su ubedljiv poraz u San Antoniju (80:112), a nezgodno pitanje sačekalo je Nikolu Jokića… »
Jokić blizu tripl-dabla, Denver osramoćen! Bertans 6/7 za tri, Derozan uzalud brojao do 42... (video)

Jokić blizu tripl-dabla, Denver osramoćen! Bertans 6/7 za tri, Derozan uzalud brojao do 42... (video)

Mozzart sport 14.01.2018
"Nije do trenera, do nas je. Mi pravimo greške. Ako počnete da krivite trenera kada izgubite 30 razlike to znači da ste loš igrač", poručio srpski centar. Denver Nagetsi nalaze se u ozbiljnoj košgeterskoj krizi. U pobedi protiv Memfisa svega 87… »
Jokić blizu tripl-dabla, ali je "Berta" prava "haubica"!

Jokić blizu tripl-dabla, ali je "Berta" prava "haubica"!

Sportske.net 14.01.2018
Denver se baš smrzao u Teksasu, Letonac sipao trojke. Jokić ne može sam. Šampion posle drame slavio u Kanadi... Težak poraz Denvera u Teksasu. Nije da su očekivali iznenađenje protiv Sparsa koji su najbolji domaćin lige, ali -32 dovoljno govori o… »
NBA: Jokić izludeo Gasola sa 23 poena, ali je pao u senku ‘šuterske klinike’ Davisa Bertansa! (video)

NBA: Jokić izludeo Gasola sa 23 poena, ali je pao u senku ‘šuterske klinike’ Davisa Bertansa! (video)

Hot sport 14.01.2018
Nikola Jokić odigrao je maestralnu partiju protiv San Antonio Sparsa, ali su njegovi Denver Nagetsi doživeli težak poraz u Teksasu. Nikola Jokić navikao nas je ove sezone na nekoliko dobrih, pa jednu ili dve nešto slabije utakmice, a noćas je došao… »
Video NBA: Teo ponovo bolji od Bogdana, Jokić nije mogao sam protiv Bertansa i San Antonija, Bobiju ni sekund

Video NBA: Teo ponovo bolji od Bogdana, Jokić nije mogao sam protiv Bertansa i San Antonija, Bobiju ni sekund

Večernje novosti 14.01.2018
Klipersi i četvrti put ove sezone savladali Kingse. Bogdanović imao više poena od Teodosića, ali je srpski plej bio zadovoljniji. Nikola blizu tripl-dabla (23, 9sk, 7as), ali nedovoljno za pobedu. Trojica srpskih košarkaša bila su na NBA parketima… »
Jokić odličan, ali Denver očajan

Jokić odličan, ali Denver očajan

Mondo 14.01.2018
Srpski centar blizu tripl-dabla u ubedljivom porazu. Foto: AP/Eric Gay Posle " srpskog duela" u Los Anđelesu, na parketu je bio i Nikola Jokić. Centar Denvera pružio je odličnu partiju, bio veoma blizu tripl-dabl učinka, ali to nije bilo dovoljno da… »
Majstorije u San antoniju: Jokić je igrao toliko dobro da je iznervirani Gasol počeo da psuje /video/

Majstorije u San antoniju: Jokić je igrao toliko dobro da je iznervirani Gasol počeo da psuje /video/

Sportal blic 14.01.2018
Ovih dana ekipa Denvera igra u stilu "toplo-hladno". Slično je bilo i sa njenom najvećom zvezdom, Nikolom Jokićem. A onda, na jednom od najtežih gostovanja, protiv San Antonija, naš centar je zablistao. Foto: Tanjug/AP Nikola Jokić u duelu sa… »
Fantastični Jokić, ali ne može sve sam! Denver razbijen u Teksasu

Fantastični Jokić, ali ne može sve sam! Denver razbijen u Teksasu

Vesti online 14.01.2018
Denver je u krizi. Tim iz Kolorada doživeo je katastrofu na gostovanju San Antoniju - 112:80. Ovo je četvrti poraz u poslednjih pet mečeva Nagetsa, kojima nije pomogla ni fantastična partija Nikole Jokića. Srpski centar za 30 minuta postigao je 23… »
Klipersima "srpski derbi", Teo i Bogdan odlični (VIDEO)

Klipersima "srpski derbi", Teo i Bogdan odlični (VIDEO)

Vesti online 14.01.2018
U "srpskom derbiju" Los Anđeles Klipersa pobedili su Sakramento Kingse - 126:105, a odličnu partiju pružili su naši reprezentativci. Plej Klipersa Miloš Teodosić je za pobednički tim ubacio 11 poena (4/6 iz igre, od toga tri trojke), dok je za… »

Vesti dana »