Povezane vesti

Kanga: Ja sam u Zvezdi i igrač sam ove ekipe!

Kanga: Ja sam u Zvezdi i igrač sam ove ekipe!

Sportski žurnal 14.01.2018
Vezni fudbaler Crvene zvezde Gelor Kanga rekao je danas da je koncentrisan samo na pripreme i da ne želi da spekuliše o svom odlasku iz ekipe. – Ja sam u Zvezdi i fudbaler sam ove ekipe. Imam ugovor još šest meseci, a razgovaraću sa upravom kluba… »
Kanga: Ja sam fudbaler Zvezde i želim titulu

Kanga: Ja sam fudbaler Zvezde i želim titulu

Vesti online 14.01.2018
Na početku priprema za nastavak prvenstva Zvezdin fudbaler Gelor Kanga istakao je da je njegova ekipa pred sebe postavila najviše ciljeve. Po dolasku u Srbiju fudbaler iz Gabona je prvo odradio testiranje u Beogradu, a u Košutnjaku je pokazao odličnu… »
Kanga se obratio "Delijama" - Ovo su njegove želje!

Kanga se obratio "Delijama" - Ovo su njegove želje!

Sportske.net 14.01.2018
Vezni fudbaler Crvene zvezde Gelor Kanga progovorio o svojoj sudbini i objasnio šta su mu prioriteti u nastupajućem periodu. Mnogo toga se prethodnih dana pisalo za Gelora Kangu ali je reprezentativac Gabona na kraju otputovao sa ekipom na Kipar kako bi… »
Kanga otvorio dušu: Imao sam porodične probleme, pričaću sa upravom o budućnosti

Kanga otvorio dušu: Imao sam porodične probleme, pričaću sa upravom o budućnosti

Mozzart sport 14.01.2018
„Igrač sam Zvezde, hoću da igram najbolje što umem“, poručio Gabonac. Saga oko Gelora Kange i dalje traje! Niti je produžio ugovor sa crveno-belima, niti je prihvatio unosnu ponudu Sparte iz Praga. Gabonac je trenutno fokusiran na zbivanja u… »

Vesti dana »