Povezane vesti

Ubistvo Olivera Ivanovića: Lider Srba sa Kosova usmrćen sa šest metaka, policija zna čije je bilo zapaljeno vozilo (video)

Ubistvo Olivera Ivanovića: Lider Srba sa Kosova usmrćen sa šest metaka, policija zna čije je bilo zapaljeno vozilo (video)

Blic 16.01.2018
Lider Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Oliver Ivanović ubijen je u pucnjavi koja se dogodila jutros oko 8.15 časova u Kosovskoj Mitrovici. Napadači još nisu pronađeni, kosovska policija ponudila je 10.000 evra svakome ko dostavi… »
Šešelj zatečen vešću o ubistvu Olivera Ivanovića: Odmah istražiti ko su ubice, ovo je strašna vest

Šešelj zatečen vešću o ubistvu Olivera Ivanovića: Odmah istražiti ko su ubice, ovo je strašna vest

Srbija danas 16.01.2018
Nepoznati napadači upucali su Olivera Ivanovića jutros u Kosovskoj Mitrovici. Lider radikala Vojislav Šešelj ostao je zatečen vešću da je Oliver Ivanović ubijen na Kosovu ispred svoje stranke. - Veoma sam zaprepašćen i zatečen ovom vešću… »
Đurić: Vučić za vikend na Kosmetu, nema dijaloga pre odgovora o ubistvu Ivanovića

Đurić: Vučić za vikend na Kosmetu, nema dijaloga pre odgovora o ubistvu Ivanovića

RTV 16.01.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije boraviće u subotu i nedelju na Kosovu i Metohiji kako bi razgovarao sa Srbima. To je večeras izjavio direktor Kancelarije za KIM Marko Đurić. On je za RTS rekao da će srpski predsednik najpre posetiti Kosovsku Mitrovicu… »
Vučić za vikend na Kosmetu

Vučić za vikend na Kosmetu

RTS 16.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u subotu i nedelju na severu Kosmeta i u centralnom Kosmetu. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić rekao je za RTS da će Vučić za vikend biti na Kosmetu. Tanjugu je u kabinetu predsednika… »
Vučić za vikend na Kosovu: Predsednik Srbije ide u posetu severnom i centralnom delu KiM

Vučić za vikend na Kosovu: Predsednik Srbije ide u posetu severnom i centralnom delu KiM

Kurir 16.01.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u subotu i nedelju na Kosovu i Metohije, javila je večeras Radio-televizija Srbije. Kako je navedeno, Vučić će tokom vikedna boraviti u severnom i centralnom delu Kosova i Metohije. Predsednik… »
"Istragu ubistva vodiće jedino institucije Kosova"

"Istragu ubistva vodiće jedino institucije Kosova"

Mondo 16.01.2018
Predsednik Srbije je najavio da će od UNMIK-a i Euleksa zatražiti da se u istragu uključe i predstavnici institucija Srbije. Zvaničnici takozvane države Kosovo kažu - nema šanse. Foto: AP Photo/Bojan Slavkovic Kancelarija Olivera Ivanovića u… »
Zoran Živković posle ubistva Olivera Ivanovića: Ovo je veliki gubitak za njegovu porodicu i prijatelje, ali i sve Srbe na…

Zoran Živković posle ubistva Olivera Ivanovića: Ovo je veliki gubitak za njegovu porodicu i prijatelje, ali i sve Srbe na…

Kurir 16.01.2018
Predsednik Nove stranke Zoran Živković izjavio je da ga je jako potresla vest da je ubijen Oliver Ivanović, lider Građanske inicijative Srbija, demokratija, pravda. "Potresla me je vest, bio je moj prijatelj. Sarađivali smo 90-ih, kao i pre i posle… »
Srbin i Albanac istražuju ubistvo Olivera Ivanovića: Dva tužioca rade na slučaju, ponuđeno 10.000 evra za informaciju

Srbin i Albanac istražuju ubistvo Olivera Ivanovića: Dva tužioca rade na slučaju, ponuđeno 10.000 evra za informaciju

Kurir 16.01.2018
Priština -- Glavni tužilac Osnovnog tužilaštva u Kosovskoj Mitrovici Šikri Sila izjavio je da dva tužioca istražuju ubistvo Olivera Ivanovića. "Ubistvo Olivera Ivanovića istražuje tim sastavljen od dva naša tužioca - Nijazi Redža i Jova… »
Srbi sa Kosova se ne boje Albanaca, nego lokalnih srpskih kabadahija i kriminalaca

Srbi sa Kosova se ne boje Albanaca, nego lokalnih srpskih kabadahija i kriminalaca

Al Jazeera 16.01.2018
Prijatelji i poznanici za ubijenog Olivera Ivanovića kažu da je bio slobodan čovjek, a takvi ljudi smetaju svima. Kome je mogao da smeta Oliver Ivanović? - pitanje je koje se nameće posle ubistva lidera Građanske inicijative Sloboda, demokratija… »
(Video) Prijatelji i kolege se opraštaju od Olivera Ivanovića: Gotova obdukcija, kovčeg uneli u stranačke prostorije

(Video) Prijatelji i kolege se opraštaju od Olivera Ivanovića: Gotova obdukcija, kovčeg uneli u stranačke prostorije

Kurir 16.01.2018
KOSOVSKA MITROVICA - Kovčeg sa telom Olivera Ivanovića dopremljen je danas popodne oko 18.30 ispred stranačkih prostorija, gde će prenoćiti. Sutra bi, kako je najavljeno, trebalo da bude prevezen u Beograd. Kako javlja reporter Kurira sa lica mesta… »
Rusija: Ubistvo Ivanovića doprinosi atmosferi terora

Rusija: Ubistvo Ivanovića doprinosi atmosferi terora

Blic 16.01.2018
Rusija je danas najoštrije osudila ubistvo srpskog političara Olivera Ivanovića na Kosovu kao kukavički čin, i izrazila nadu da će ono biti detaljno istraženo, saopštilo je danas rusko ministarstvo spoljnih poslova. - Pokušaji da se takvim… »
Rusija o ubistvu Ivanovića: Kukavički čin koji doprinosi atmosferi terora!

Rusija o ubistvu Ivanovića: Kukavički čin koji doprinosi atmosferi terora!

Pravda 16.01.2018
Rusija je najoštrije osudila ubistvo srpskog političara Olivera Ivanovića na Kosovu kao kukavički čin i izrazila nadu da će ono biti detaljno istraženo. To je saopštilo rusko ministarstvo spoljnih poslova. "Pokušaji da se takvim metodama postignu… »
Ivanić: Ubistvo Ivanovića politički atentat

Ivanić: Ubistvo Ivanovića politički atentat

Blic 16.01.2018
Član Predsedništva BiH iz Republike Srpske, Mladen Ivanić, šokiran je ubistvom lidera Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića u Kosovskoj Mitrovici, ocenjujući da je reč o najozbiljnijem političkom atentatu u… »
Rusija osudila ubistvo Ivanovića

Rusija osudila ubistvo Ivanovića

Danas 16.01.2018
Rusija osuđuje ubistvo srpskog političara Olivera Ivanovića na Kosovu i Metohiji i očekuje detaljnu istragu, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Rusije. Sa žalošću smo saznali za ubistvo poznatog političara Olivera Ivanovića, jednog od… »
Ubistvo Olivera Ivanović - pucanj u glas Srba sa KiM

Ubistvo Olivera Ivanović - pucanj u glas Srba sa KiM

Vesti online 16.01.2018
Sa najmanje pet hitaca iz vozila u pokretu ubijen je Oliver Ivanović, lider Srba sa Kosova i Metohije i Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda", dok se stepeništem penjao u svoju kancelariju u centru Kosovske Mitrovice. - Opet mi ga uzeše… »
Moskva o ubistvu: Ovako se ne vodi politika

Moskva o ubistvu: Ovako se ne vodi politika

Mondo 16.01.2018
Rusija oštro osuđuje ubistvo srpskog političara Olivera Ivanovića i nada se da će taj događaj biti temeljno istražen, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova. Foto: AP Photo/Visar Kryeziu "Izražavamo najdublje saučešće porodici i… »
Policija Kosova nudi 10.000 evra za informaciju o ubistvu

Policija Kosova nudi 10.000 evra za informaciju o ubistvu

Vesti online 16.01.2018
Policija Kosova nudi nagradu od 10.000 evra za relevantnu informaciju o ubistvu Olivera Ivanovića, preneo je kosovski portal Koha.net. Podsetimo, lider Građanske inicijative Oliver Ivanović ubijen je jutros u Kosovskoj Mitrovici ispred kancelarije… »
Bora Đorđević šokiran ubistvom Ivanovića: Poznavao sam ga lično, nadam se da će počinioci biti uhvaćeni

Bora Đorđević šokiran ubistvom Ivanovića: Poznavao sam ga lično, nadam se da će počinioci biti uhvaćeni

Kurir 16.01.2018
BEOGRAD - Legendarni pevač Bora Đorđević šokiran je ubistvom Olivera Ivanovića na Kosovu i Metohiji. "Jako mi je žao što je Oliver ubijen. Bio sam više puta na Kosovu i Ivanovića sam lično poznavao. Ne znam čije je to delo, ali se nadam da će… »
Cvijanović: Ubistvo Ivanovića strašan i nedopustiv čin

Cvijanović: Ubistvo Ivanovića strašan i nedopustiv čin

Blic 16.01.2018
Predsednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da je ubistvo lidera Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića strašan i nedopustiv čin. Cvijanovićeva smatra da je očigledno "da pažnja mora biti… »
Šešelj o ubistvu Olivera Ivanovića: Odmah istražiti ko su ubice, ovo je zaista strašna vest!

Šešelj o ubistvu Olivera Ivanovića: Odmah istražiti ko su ubice, ovo je zaista strašna vest!

Press 16.01.2018
Lider radikala Vojislav Šešelj ostao je zatečen vešću da je Oliver Ivanović ubijen na Kosovu ispred svoje stranke. "Veoma sam zaprepašćen i zatečen ovom vešću. Treba sačekati barem prve indicije i istražiti ko su ubice. Mi smo politički bili… »

Vesti dana »