Povezane vesti

Matijević: Ja sam kralj tuge jer posle kupovine društvene firme radnici počnu da štrajkuju

Matijević: Ja sam kralj tuge jer posle kupovine društvene firme radnici počnu da štrajkuju

Nova ekonomija 18.01.2018
Vlasnik Industrije mesa Matijević Petar Matijević rekao je da je odlučio da kupi beogradski hotel Slavija luks zato što očekuje da će dobro poslovati jer je na dobroj lokaciji u gradu u kome svake godine ima sve više turista. Firma Mat ril estejt u… »
Matijević: Nisam kralj mesa, već kralj tuge, muke i problema

Matijević: Nisam kralj mesa, već kralj tuge, muke i problema

Blic 18.01.2018
Vlasnik Industrije mesa "Matijević" Petar Matijević rekao je za Blic da nije "kralj mesa" već "kralj tuge, muke i problema", jer posle kupovine neke društvene firme skoro uvek ima probleme s radnicima koji štrajkuju jer ne žele da im firma bude… »
Matijević kupio hotel Slavija luks

Matijević kupio hotel Slavija luks

Politika 18.01.2018
Vlasnik Industrije mesa „Matijević” Petar Matijević rekao je danas da je odlučio da kupi beogradski hotel Slavija luks zato što očekuje da će dobro poslovati, jer je na dobroj lokaciji u gradu u kome svake godine ima sve više turista. Firma… »
Matijević kupio Slavija luks, ali mora da ispuni jedan uslov da bi ga i preuzeo

Matijević kupio Slavija luks, ali mora da ispuni jedan uslov da bi ga i preuzeo

Nova ekonomija 18.01.2018
Hotel Slavija luks prodat je uslovno firmi Mat real estate, u sastavu Industrije mesa Matijević, za 6,5 miliona evra, rekao je direktor hotela Veslin Jovićević. On je za agenciju Beta rekao da je uslov da kupac preuzme vlasništvo da Privredni sud… »
Matijeviću "Slavija luks"

Matijeviću "Slavija luks"

Večernje novosti 18.01.2018
Srpski kralj mesa kupio hotel u Beogradu za 6,5 miliona evra. KRALj mesa Petar Matijević postao je vlasnik drugog hotela u Beogradu. Pored prostora nekadašnjeg "Jugoeksporta" u kome planira da otvori hotel, kupio je i hotel "Slavija luks". - Hotel je… »

Vesti dana »