Povezane vesti

Jezivo svedočenje: "Ne izlazi mi slika iz glave dečaka koji viče iz kola koja tonu i moli za pomoć, a na obali promrzla…

Jezivo svedočenje: "Ne izlazi mi slika iz glave dečaka koji viče iz kola koja tonu i moli za pomoć, a na obali promrzla…

Telegraf 01.02.2018
- Devojka nije prestajala da plače i da doziva druga. Tresla se od stresa i neprestano ponavljala: "Ubila sam druga, i ja ću se ubiti." Bilo je toliko jezivo. Meni ni sada ne izlazi slika iz glave dečaka koji viče iz kola i moli da mu pomognemo. Celu… »
Horor na Surčinskom groblju: Sahranio sestričinu, pa preminuo. Reanimirali ga sat vremena, ali mu nije bilo pomoći

Horor na Surčinskom groblju: Sahranio sestričinu, pa preminuo. Reanimirali ga sat vremena, ali mu nije bilo pomoći

Telegraf 01.02.2018
Hitna pomoć je stigla u rekordnom roku, ali nažalost nesrećnom čoveku nije bilo pomoći. Na Surčinskom groblju danas oko 16 časova preminuo je K. B. (77) nakon što je ispraćao sestričinu na večni počinak. Pred Milanom je bila svetla budućnost… »
Pred Milanom je bila svetla budućnost, a onda se zbog fatalne greške utopio u Dunavu. Milica je pukom srećom ostala živa…

Pred Milanom je bila svetla budućnost, a onda se zbog fatalne greške utopio u Dunavu. Milica je pukom srećom ostala živa…

Telegraf 01.02.2018
Milica L. je uspela da se izvuče iz automobila jer je Dunav na tom mestu plitak, ali je mladić iz nepoznatog razloga pokušao da pređe na zadnje sedište i tu se utopio. Mladić Milan S. (17) iz Boleča koji je stradao sinoć u Dunavu kod Vinče pustio… »
Stravična nesreća u Srbiji: Poginuo sedamnaestogodišnjak

Stravična nesreća u Srbiji: Poginuo sedamnaestogodišnjak

iKragujevac 01.02.2018
Sedamnaestogodišnjak M.S. iz Boleča je poginuo sinoć kada je automobilom uleteo u Dunav, kod Vinče. Kako saznajemo nesreća se dogodila sinoć oko 2 časa, a njegova vršnjakinja M.L. koja je bila u vozilu je uspela da se spase. Prema poslednjim… »
Informacije sa lica mesta: Kako je došlo do sinoćne nesreće kada su tinejdžeri sleteli kolima u Dunav

Informacije sa lica mesta: Kako je došlo do sinoćne nesreće kada su tinejdžeri sleteli kolima u Dunav

Prva 01.02.2018
Milan S. (17) stradao je u sredu uveče, kada je zajedno sa Milicom L. (17) sleteo u Dunav kod Vinče. Novinar Prve Petar Gajić izveštava sa mesta nesreće i objašnjava kako je zapravo došlo do tragedije… »
Detalji tragedije kod Dunava: Milica uspela da se izvuče iz plitke vode, a jedan pogrešan Milanov potez završio se kobno!

Detalji tragedije kod Dunava: Milica uspela da se izvuče iz plitke vode, a jedan pogrešan Milanov potez završio se kobno!

Telegraf 01.02.2018
U jednom trenutku Milan je pustio Milicu da proba da vozi. U sinoćašnjoj nesreći oko 22.40 sati, život je izgubio mladić Milan S., a devojka Milica L. je prošla sa lakšim povredama. Automobilom je upravljala sedamnaestogodišnja tinejdžerka Milica… »
Maloletnici sleteli kolima u Dunav, poginuo tinejdžer

Maloletnici sleteli kolima u Dunav, poginuo tinejdžer

N1 Info 01.02.2018
Dve maloletne osobe (17) sletele su kolima u Dunav kod Vinče. U nesreći je život izgubio mladić, devojka je prošla sa lakšim povredama. "Blic" piše da je do nesreće došlo sinoć oko 22.40. Kako saznaje list, automobilom je upravljala… »
Tragedija u Vinči: Kolima sleteli u Dunav, tinejdžer poginuo, devojka se spasla

Tragedija u Vinči: Kolima sleteli u Dunav, tinejdžer poginuo, devojka se spasla

Telegraf 01.02.2018
Parkirani automobil VW "polo" bio je parkiran na zemljanom putu pored Dunava i iznenada je nekontrolisano krenuo i uleteo u reku. Sinoć oko 22.40 poginuo je dečak (17) pored Dunava u prigradskom naselju Vinča. Njegova vršnjakinja koja se s njim bila u… »

Vesti dana »