Povezane vesti

Potresno svedočenje na suđenju Naseru Oriću: Video sam da je on lično ubio sudiju Slobodana Ilića! Nožem ga je ubo ispod…

Potresno svedočenje na suđenju Naseru Oriću: Video sam da je on lično ubio sudiju Slobodana Ilića! Nožem ga je ubo ispod…

Kurir 24.09.2018
Tokom današnjeg nastavka obnovljenog suđenja ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici, Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992, zaštićeni svedok "O1" Tužilaštva BiH rekao je da je video… »
Zaštićeni svedok video Orića da ubija sudiju Ilića

Zaštićeni svedok video Orića da ubija sudiju Ilića

Vesti online 24.09.2018
Tokom današnjeg nastavka obnovljenog suđenja ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici, Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992, zaštićeni svedok "O1" Tužilaštva BiH rekao je da je video… »
Zaštićeni svedok: Gledao sam Orića kako nožem ubija sudiju Ilića

Zaštićeni svedok: Gledao sam Orića kako nožem ubija sudiju Ilića

Dnevnik 24.09.2018
SARAJEVO: Tokom današnjeg nastavka obnovljenog suđenja ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici, Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992, zaštićeni svedok "O1" Tužilaštva BiH rekao je da… »
„Tada je sišao Orić... Imao je nož u ruci i ubo ga je ispod vrata i u prsa“

„Tada je sišao Orić... Imao je nož u ruci i ubo ga je ispod vrata i u prsa“

Sputnik 24.09.2018
U nastavku obnovljenog suđenja komandantu takozvane Armije BiH u Srebrenici Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992. godine, zaštićeni svedok „01“ Tužilaštva BiH rekao je da je video kada… »
Zaštićeni svedok video Orića da ubija sudiju Ilića

Zaštićeni svedok video Orića da ubija sudiju Ilića

Večernje novosti 24.09.2018
Svedok je posredstvom video-linka iz Beograda ispričao da su pripadnici muslimanske vojske u jutarnjim časovima napali selo Zalazje na Petrovdan 1992. godine. Tokom današnjeg nastavka obnovljenog suđenja ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici… »
Stravična svedočenja o zverstvima Nasera Orića!

Stravična svedočenja o zverstvima Nasera Orića!

Mondo 24.09.2018
Danas je nastavljeno obnovljeno suđenje ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici, Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992. Zaštićeni svedok "O1" Tužilaštva BiH rekao je da je video kada… »
Zaštićeni svedok tvrdi da je video Orića kako ubija sudiju Ilića

Zaštićeni svedok tvrdi da je video Orića kako ubija sudiju Ilića

RTS 24.09.2018
Tokom današnjeg nastavka obnovljenog suđenja ratnom komandantu tzv. Armije BiH u Srebrenici Naseru Oriću i pripadniku te vojske Sabahudinu Muhiću za zločine nad Srbima u Srebrenici 1992. godine, zaštićeni svedok "O1" Tužilaštva BiH rekao je da je… »

Vesti dana »