Povezane vesti

Bogdanovićev povratak, poraz Sakramenta

Bogdanovićev povratak, poraz Sakramenta

Vesti online 08.11.2018
Bjelica bez poena, Jokić samo četiri. Bogdan Bogdanović je odigrao prvi meč u sezoni posle oporavka od operacije. Postigao je za 18 minuta sedam poena (1-3 za tri), a imao je i tri skoka i jedno dodavanje. Sakramento je kod kuće ipak izgubio od… »
Bogdanović: Imao sam prevelika očekivanja

Bogdanović: Imao sam prevelika očekivanja

Mondo 08.11.2018
Srpski reprezentativac priznao da se nadao da će pružiti bolju partiju u prvom meču sezone posle duge pauze. Pričao i o Luki Dončiću. Foto: Guliver/Getty Images/Ethan Miller Bogdan Bogdanović odigrao je prvi meč za Sakramento ove sezone, u noći… »
Bogdan srećan nakon povratka, hvalio i Dončića

Bogdan srećan nakon povratka, hvalio i Dončića

Sportske.net 08.11.2018
Srpski košarkaš je odigrao svoj prvi meč još od aprila. Sakramento Kingsi su doživeli poraz na svom terenu od Toronto Reptorsa, a svoj prvi meč u sezoni odigrao je i Bogdan Bogdanović. Dobio je ovacije pri prvom ulasku na parket, ubacio je svega… »
Bogdanović: Imao sam prevelika očekivanja

Bogdanović: Imao sam prevelika očekivanja

Vesti online 08.11.2018
Bogdan Bogdanović je u prvom meču posle povrede upisao sedam poena. Posle poraza od Toronta je članovima medija podelio impresije. - Očekivao sam mnogo bolju igru, ali očekivanja nekad umeju biti visoka. Ovo je prvi put da igram od aprila prošle… »
Bogdan nakon povratka na parket: Očekivao sam da ću biti bolji, još nisam potpuno spreman

Bogdan nakon povratka na parket: Očekivao sam da ću biti bolji, još nisam potpuno spreman

Hot sport 08.11.2018
U noći između srede i četvrtka srpski košarkaš odigrao je svoju prvu utakmicu u tekućoj NBA sezoni. On je nakon povrede koju je doživeo tokom igranja za nacionalni tim, morao da bude podvrgnut operaciji, a posle prvog odigranog meča kazao je da je… »
Jokić tragičar u porazu, Bogdanović opet na terenu

Jokić tragičar u porazu, Bogdanović opet na terenu

RTS 08.11.2018
Košarkaši Memfisa na svom terenu nadigrali Denver sa 89:87 uz lošu partiju Nikole Jokića. Filadelfija bila bolja od Indijane sa 100:94 i došla do prve pobede na gostovanju, a Sakramento je poražen na svom terenu od Toronta sa 114:105 u prvom meču… »
Poraz Sakramenta, Bogdanović se vratio na teren

Poraz Sakramenta, Bogdanović se vratio na teren

Beta 08.11.2018
Košarkaši Toronta pobedili su Sakramento sa 114:105 i ostvarili 11. pobedu u 12 utakmica u NBA ligi, a u ekipu Kingsa vratio se srpski igrač Bogdan Bogdanović, pošto se oporavio od povrede i operacije kolena. Kavaj Leonard predvodio je Reptorse sa 25… »
Jokić promašio šut za pobedu, povratak Bogdanovića (VIDEO)

Jokić promašio šut za pobedu, povratak Bogdanovića (VIDEO)

RTV 08.11.2018
MEMFIS - Srpski košarkaš Nikola Jokić bio je tragičar Denvera jer je promašio šut za pobedu protiv Memfisa (87:89) dve sekunde pre kraja. Jokiću je šut za trijumf sa trojke bio jedini pokušaj iz igre na meču u Memfisu, gde je zbog problema sa… »
Nestvarno, Jokić šutnuo samo jednom i promašio pobedu! Bjelici "nula", vratio se Bogdan!

Nestvarno, Jokić šutnuo samo jednom i promašio pobedu! Bjelici "nula", vratio se Bogdan!

Sportske.net 08.11.2018
Nikola Jokić imao neprijatan susret sa "Grizlijem", Memfis uvukao Denver u zamku. "Beli" promašivao, Bogdanović posle deset propuštenih mečeva konačno debitovao u novoj sezoni. Heroj večeri Hasan Vajtsajd... Denver je naleteo na minu u Memfisu… »
Bogdan zaigrao "limitiran", Nemanja sve promašio!

Bogdan zaigrao "limitiran", Nemanja sve promašio!

Mondo 08.11.2018
Prvi put posle povrede i operacije meniskusa, Bogdan Bogdanović nastupio je za Sakramento, u čijim redovima se opet mučio Nemanja Bjelica. Foto: Ezra Shaw/Getty Images/Guliver Košarkaši Sakramento Kingsa bili su u seriji od pet pobeda i dobili tri… »
Bogdanov debi u sezoni, Beli bez poena, Toronto prejak

Bogdanov debi u sezoni, Beli bez poena, Toronto prejak

N1 Info 08.11.2018
Košarkaši Sakramento Kingsa doživeli su poraz od Toronto Reptorsa na svom terenu 114:105, u debitantskom meču Bogdana Bogdanovića u ovoj sezoni. Bogdanović se vratio na parket posle povrede zbog koje je propustio prethodnih 10 utakmica, ali to nije… »

Vesti dana »