Povezane vesti

Malović: Crna Gora ne postoji, Montenegro nije istinit

Malović: Crna Gora ne postoji, Montenegro nije istinit

Sputnik 10.11.2018
Crnogorski pisac Nikola Malović rekao je da nije iznenađenje to što je Crna Gora jedina država koja zvanično ne proslavlja Dan pobede u Prvom svetskom ratu. „Crna Gora ne postoji. Od 2006. godine imamo Montenegro, koji postoji, ali nije istinit… »
Crnogorski pisac žestoko opleo po domovini: Mi jedini ne slavimo Dan pobede! Pa, mi i ne postojimo, od 2006. imamo Montenegro…

Crnogorski pisac žestoko opleo po domovini: Mi jedini ne slavimo Dan pobede! Pa, mi i ne postojimo, od 2006. imamo Montenegro…

Kurir 10.11.2018
Crnogorski pisac Nikola Malović kaže da nije iznenađenje to što je Crna Gora jedina država koja zvanično ne proslavlja Dan pobede u Prvom svetskom ratu. "Crna Gora ne postoji. Od 2006. godine imamo Montenegro koji postoji, ali nije istinit, baš kao… »
Malović: Crna Gora ne postoji, od 2006. imamo Montenegro, ali nije istinit

Malović: Crna Gora ne postoji, od 2006. imamo Montenegro, ali nije istinit

Večernje novosti 10.11.2018
Crnogorski pisac Nikola Malović da nije iznenađenje to što je Crna Gora jedina država koja zvanično ne proslavlja Dan pobede u Prvom svetskom ratu. Crnogorski pisac Nikola Malović da nije iznenađenje to što je Crna Gora jedina država koja… »
"Crna Gora ne postoji, Montenegro nije istinit"

"Crna Gora ne postoji, Montenegro nije istinit"

Vesti online 10.11.2018
Crnogorski pisac Nikola Malović izjavio je da nije iznenađenje time što je Crna Gora jedina država koja zvanično ne proslavlja Dan pobede u Prvom svetskom ratu. - Crna Gora ne postoji. Od 2006. godine imamo Montenegro koji postoji, ali nije istinit… »

Vesti dana »