Povezane vesti

Hodža: Od marta ove godine Specijalno tužilaštvo prikuplja dokaze o ubistvu Ivanovića

Hodža: Od marta ove godine Specijalno tužilaštvo prikuplja dokaze o ubistvu Ivanovića

Novi magazin 23.11.2018
Predstavnik kosovskog specijalnog tužilaštva Sul Hodža rekao je danas da je u vezi s ubistvom Olivera Ivanovića od marta ove godine tužilaštvo prikupilo dokaze o predmetu, da je saslušano više od 40 svedoka, uglavnom iz severnog dela Kosova i da… »
Janković dao izjavu sudu zbog kontakata sa Oliverom Ivanovićem

Janković dao izjavu sudu zbog kontakata sa Oliverom Ivanovićem

Danas 23.11.2018
Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković izjavio je danas da je u četvrtak dao izjavu specijalnom tužilaštvu za organizovani kriminal u Beogradu u svojstvu svedoka, a po zamolnici suda iz Prištine u okviru istrage ubistva Olivera… »
Tužilaštvo saslušalo 40 svedoka u slučaju ubistva Ivanovića

Tužilaštvo saslušalo 40 svedoka u slučaju ubistva Ivanovića

N1 Info 23.11.2018
Predstavnik kosovskog specijalnog tužilaštva Sul Hodža rekao je da je u vezi s ubistvom Olivera Ivanovića od marta ove godine tužilaštvo prikupilo dokaze o predmetu, da je saslušano više od 40 svedoka, uglavnom iz severnog dela Kosova i da je… »
Saša Janković svedočio o ubistvu Olivera Ivanovića

Saša Janković svedočio o ubistvu Olivera Ivanovića

Politika 23.11.2018
Saša Janković saslušan je u četvrtak u svojstvu svedoka u Tužilaštvu za organizovani kriminal u Beogradu u okviru istrage koja se vodi za ubistvo Olivera Ivanovića u Kosovskoj Mitrovici 15. januara ove godine. Srpsko tužilaštvo je ispitalo… »
Janković: Ivanović je upozorio Vučića da mu je život ugrožen

Janković: Ivanović je upozorio Vučića da mu je život ugrožen

Vesti online 23.11.2018
Saša Janković je na konferenciji za štampu izjavio da je prekjuče dobio poziv Tužilaštva za organizovani kriminal, da po zamolnici Suda u Prištini da izjavu u svojstvu svedoka u istrazi ubistva Olivera Ivanovića, koju je dao juče. - Tražio sam… »
Istraga ubistva Olivera Ivanovića Janković: Svedočio sam po zahtevu suda u Prištini

Istraga ubistva Olivera Ivanovića Janković: Svedočio sam po zahtevu suda u Prištini

Kurir 23.11.2018
Lider Pokreta slobodnih gradjana (PSG) Saša Janković izjavio je danas da ga je Tužilaštvo za organizovani kriminal u svojstvu svedoka saslušalo po zahtevu za uzajamnu pravnu pomoć suda u Prištini u vezi s ubistvom predsednika Gradjanske inicijative… »
Janković: Sud tražio izjavu zbog kontakata sa Ivanovićem

Janković: Sud tražio izjavu zbog kontakata sa Ivanovićem

N1 Info 23.11.2018
Saša Janković je na konferenciji za štampu izjavio da je prekjuče dobio poziv Tužilaštva za organizovani kriminal, da po zamolnici Suda u Prištini da izjavu u svojstvu svedoka u istrazi ubistva Olivera Ivanovića, koju je dao juče. Izvor: N1… »
Janković: Svedočio sam o ubistvu Ivanovića na zahtev kosovskog suda

Janković: Svedočio sam o ubistvu Ivanovića na zahtev kosovskog suda

Slobodna Evropa 23.11.2018
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković izjavio je danas da ga je Tužilaštvo za organizovani kriminal u svojstvu svedoka saslušalo po zahtevu za uzajamnu pravnu pomoć suda u Prištini u vezi s ubistvom predsednika Građanske inicijative… »
Janković: Stavljena mi je meta na čelo

Janković: Stavljena mi je meta na čelo

Danas 23.11.2018
Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković saopštio je večeras da je u medijima objavljena informacija da je Tužilašto iz Prištine tražilo od MUP Srbije da ga sasluša u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića. Informacija je objavljena… »

Vesti dana »