Povezane vesti

Sever KiM okićen srpskim i ruskim zastavama i slikama Putina

Sever KiM okićen srpskim i ruskim zastavama i slikama Putina

Politika 17.01.2019
KOSOVSKA MITROVICA - Sever Kosova i Metohije je okićen povodom predstojeće posete Beogradu predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina, kojem Srbi iz južne srpske pokrajine zahvaljuju na zalaganju za odbranu državnih i nacionalnih interesa Srbije… »
Sever Kosova: Ruske zastave i bilbordi s natpisima „Mi smo braća“

Sever Kosova: Ruske zastave i bilbordi s natpisima „Mi smo braća“

Danas 17.01.2019
Uoči današnje posete predsednika Rusije Vladimira Putina Srbiji, sever Kosova okićen je zastavama te zemlje, a postavljeni su i bilbori na kojima je iskazana zahvalnost za pomoć u odbrani državnih i nacionalnih interesa Srbije i Srba na Kosovu. Duž… »
Pozdrav ruskom predsedniku Sever KiM okićen srpskim i ruskim zastavama i slikama Putina!

Pozdrav ruskom predsedniku Sever KiM okićen srpskim i ruskim zastavama i slikama Putina!

Kurir 17.01.2019
Povodom predstojeće posete Vladimira Putina – Beogradu, Sever Kosova i Metohije je okićen ruskim zastavama i fotografijama ruskog predsednika, prenosi Kossev.info Na severu KiM mogu se videti i bilbordi na ruskom jeziku sa porukama "Hvala", "Mi smo… »
Bilbordi za dobrodošlicu: Sever KiM okićen ruskim zastavama i slikama Vladimira Putina (foto)

Bilbordi za dobrodošlicu: Sever KiM okićen ruskim zastavama i slikama Vladimira Putina (foto)

Večernje novosti 16.01.2019
Šetačka zona u severnoj Kosovskoj Mitrovici, dodatno je okićena zastavama Ruske federacije, a trobojke se vijore i u neposrednoj blizini glavnog mosta na Ibru. KOSOVSKA MITROVICA – Svojevrsnu zahvalnost za nesebičnu pomoć i zalaganje za odbranu… »

Vesti dana »