Povezane vesti

Niš: Majka izgorela, sin kritično

Niš: Majka izgorela, sin kritično

Večernje novosti 22.01.2019
U požaru u opštini Palilula nastradala Vera Ilić (76). Goran Ilić (40) ima opekotine i oštećenje plućaje izbio u stanu u nadgradnji pod okolnostima koje se još uvek utvrđuju. Ekipe Uprave za vanredne situacije su delovale tamo i požar je… »
Tuga u Nišu! Goranu izgorelo lice, majka mu stradala u požaru! Komšije: Čuli smo da neko grebe po vratima! Horor detalji…

Tuga u Nišu! Goranu izgorelo lice, majka mu stradala u požaru! Komšije: Čuli smo da neko grebe po vratima! Horor detalji…

Kurir 22.01.2019
Vatrena stihija usmrtila je bolesnu i nepokretnu staricu Veru Ilić (76) iz Niša, a lekari se bore za život njenog sina Gorana kome je u požaru na poslednjem spratu u Ulici Milana Rakića 1/a izgorelo lice, povređene su mu ruke, a i pluća su mu u… »
"Zvonio sam im na interfone da ih budim": Stanare zgrade u Nišu od plamena spasavao misteriozni heroj

"Zvonio sam im na interfone da ih budim": Stanare zgrade u Nišu od plamena spasavao misteriozni heroj

Blic 22.01.2019
"Jutros u 5.34 sam iz svog stana, koji je tri ulice iznad ove, video požar i odmah sam zvao vatrogasce. Oni su me pitali ko sam, koji mi je broj telefona i da im kažem gde se to tačno dešava. Zatim sam seo u auto i došao ispred zgrade malo pre… »
Majka nastradala u požaru, sin teško povređen

Majka nastradala u požaru, sin teško povređen

Politika 22.01.2019
Niš – Oko pet sati ujutru u niškom naselju „Rasadnik“, u ulici Milana Rakića 1A, izbio je požar velikih razmera u kojem je jedna osoba izgubila život, a druga je teško povređena. Kako je zvanično saopšteno vatra je iznenada izbila u stanu u… »
Niški reper bori se za život: Spasen iz stana u plamenu, nepokretna majka jutros mu poginula u požaru (kurir TV)

Niški reper bori se za život: Spasen iz stana u plamenu, nepokretna majka jutros mu poginula u požaru (kurir TV)

Kurir 22.01.2019
1 / 19 Foto: Privatna Arhiva BEOGRAD/NIŠ - Niški reper Goran Ilić Choney bori se za život u Kliničkom centru Niš gde je jutros dovezen iz svog stana u naselju Palilula, u kojem je buknuo stravičan požar. Ilić (40) teško je povređen u… »
Žena poginula u požaru u Nišu, njen sin životno ugrožen

Žena poginula u požaru u Nišu, njen sin životno ugrožen

N1 Info 22.01.2019
Jedna žena je stradala, a tri muškarca su povređena u Nišu, u dva požara koja su izbila tokom noći i jutra, potvrđeno je u niškoj Hitnoj pomoći. "Žena (76) koja je bila nepokretna stradala je u požaru koji je jutros u šest zahvatio stan u… »
Požar u Nišu, stradala žena

Požar u Nišu, stradala žena

RTS 22.01.2019
Starija ženska osoba je poginula, a njen sin je teško povređen u požaru koji se dogodio u niškom naselju Palilula, javlja dopisnik RTS-a. Izgoreo je stan u nadgradnji u potkrovlju zgrade u Ulici Milana Rakića 1a. Teško povređeni muškarac nalazi… »
"Teško su živeli, nosili smo je na stolici po dokumenta": Majka stradala u jezivom požaru u Nišu, njenom sinu izgorelo lice

"Teško su živeli, nosili smo je na stolici po dokumenta": Majka stradala u jezivom požaru u Nišu, njenom sinu izgorelo lice

Blic 22.01.2019
Vera Ilić (76) iz Niša, koja je nastradala jutros oko 5.50 časova u požaru u stanu zgrade 1a u Ulici Milana Rakića u niškom naselju Palilula, bila je nepokretna i o njoj se starao njen sin Goran Ilić (40) koji je zadobio teške opekotine lica i… »
Nišlija se bori za život: Muškarac (40) povređen u jutrošnjem požaru kritično, lekari biju bitku majka mu poginula…

Nišlija se bori za život: Muškarac (40) povređen u jutrošnjem požaru kritično, lekari biju bitku majka mu poginula…

Kurir 22.01.2019
NIŠ - Lekari Kliničkog centra u Nišu bore se za život Nišlije G.I. (40) teško povređenog u jutrošnjem požaru u stanu u Ulici Milana Rakića u kome je nastradala njegova majka V.I. (76). 1 / 13 Foto: M.S. U Kliničkom centru u Nišu kazali su da… »
Dva požara u Nišu, žena stradala, tri muškarca povređena

Dva požara u Nišu, žena stradala, tri muškarca povređena

Danas 22.01.2019
Muškarac (40) koji je zadobio opekotine trećeg stepena i povrede disajnih organa u požaru koji je jutros zahvatio stan u nadgradnji u niškog opštini Palilula, a u kojem je stradala njegova nepokretna majka (76), nalazi se u neposrednoj životnoj… »
Dve nesreće u Beogradu

Dve nesreće u Beogradu

Novi magazin 22.01.2019
U Beogradu su se protekle noći dogodile dve saobraćajne nesreće u kojima su tri osobe lakše povređene, rečeno je jutros u gradskom Zavodu za hitnu medicinsku pomoć. Dežurale su 22 lekarske ekipe koje su imale ukupno 98 intervnecija, od kojih 10 na… »
Tragedija u Nišu: Majka stradala u požaru, sin zadobio teške opekotine lica

Tragedija u Nišu: Majka stradala u požaru, sin zadobio teške opekotine lica

Blic 22.01.2019
Nišlijka V.I. (76) nastradala je u požaru koji je izbio jutros u stanu u zgradi u Ulici Milana Rakića 1a u niškom naselju Palilula, dok je njen sin G.I. (40) u teškom stanju prevezen u Klinički centar u Nišu. Požar je izbio u stanu u nadgradnji… »
Nišlijka poginula u požaru, njen sin teško povređen

Nišlijka poginula u požaru, njen sin teško povređen

Radio 021 22.01.2019
V.I. (76) poginula je u požaru koji je izbio jutros u stanu u zgradi u niškom naselju Palilula, dok je njen sin u teškom stanju prevezen u Klinički centar u Nišu, objavio je "Blic". Kako se navodi, sin nastradale žene, G.I. (40), zadobio je teške… »
Stan se u tren oka pretvorio u buktinju: Pogledajte kako se niški vatrogasci bore sa stihijom koja je jutros u zoru uzela…

Stan se u tren oka pretvorio u buktinju: Pogledajte kako se niški vatrogasci bore sa stihijom koja je jutros u zoru uzela…

Kurir 22.01.2019
NIŠ - U niškom naselju Palilula jutros u zoru buknuo je stravičan požar u kojem je nepokretna žena stradala, a njen sin povređen i odmah potom zbrinut Urgentnom centru KC Niš. Čitalac Kurira Aleksandar poslao nam je snimak na kojem se vidi… »
Dva požara u Nišu, stradala žena, troje povređenih

Dva požara u Nišu, stradala žena, troje povređenih

Mondo 22.01.2019
Jedna žena je stradala, a tri muškarca su povređena u Nišu, u dva požara koja su izbila tokom noći i jutra, potvrđeno je agenciji Beta u niškoj Hitnoj pomoći. Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija "Žena (76) koja je bila nepokretna stradala… »

Vesti dana »