Povezane vesti

Peruničić: Boli me ovakav rezultat; Savez: Nenad ostaje!

Peruničić: Boli me ovakav rezultat; Savez: Nenad ostaje!

Hot sport 23.01.2019
Nakon završenog učešća na Svetskom prvenstvu, došlo je vreme da se podvuče crta i svedu računi. U prostorijama Rukometnog saveza Srbije održana je konferencija za medije na kojoj su utiske sa šampionata održanog u Nemačkoj i Danskoj, sumirali… »
Peruničić ostaje selektor, Savez veruje u njega! (foto)

Peruničić ostaje selektor, Savez veruje u njega! (foto)

Mondo 23.01.2019
Predsednik Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije Božidar Đurković odmah posle povratka ekipe iz Danske pružio je podršku šefu struke "orlova". Rukometna reprezentacija Srbije nastupila je na aktuelnom Mundijalu u Nemačkoj i Danskoj drastično… »
Đurković: Peruničić ostaje selektor rukometaša

Đurković: Peruničić ostaje selektor rukometaša

Beta 23.01.2019
Predsednik Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije Božidar Djurković rekao je danas da će Nenad Peruničić ostati selektor muške reprezentacije, iako je ekipa osvajanjem 18. mesta na Svetskom prvenstvu ostvarila najlošiji plasman u istoriji… »
Bolno i poučno: Peruničić o SP, riziku, smeni generacija

Bolno i poučno: Peruničić o SP, riziku, smeni generacija

Večernje novosti 23.01.2019
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić ima puno poverenje i ostaće na tom mestu, potvrdio je danas predsednik Rukometnog saveza Srbije Božidar Đurković. NENAD Peruničić se ne kaje što je na SP u Nemačkoj i Danskoj poveo… »
Peruničić: Boli me 18.mesto, trenutno nemamo kvalitet

Peruničić: Boli me 18.mesto, trenutno nemamo kvalitet

Mozzart sport 23.01.2019
„Želeo sam da igraju Abutović i Šešum, ali...“, poručio je selektor rukometne reprezentacije. Selektor Srbije Nenad Peruničić priznao je da ga boli 18. mesto na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj, najlošijem ikada na turnirima, i preuzeo… »
Đurković: Peruničić ostaje, očekivanja bila prevelika

Đurković: Peruničić ostaje, očekivanja bila prevelika

N1 Info 23.01.2019
Predsednik Rukometnog saveza Srbije Božidar Đurković rekao je na konferenciji za medije da rukometna reprezentacija neće menjati selektora dodavši da je uveren da će se rad Nenada Peruničića valorizovati kroz rezultate. Podmlađeni tim Srbije je… »
Peruničić analizirao učinak na SP: Bolno, ali ispravno

Peruničić analizirao učinak na SP: Bolno, ali ispravno

Mondo 23.01.2019
Selektor srpskih rukometaša priznao da je razočaran plasmanom, ali smatra da je podmlađivanje nacionalnog tima put kojim treba nastaviti. Foto: Guliver/Getty Images/Martin Rose Selektor rukometne reprezentacije Srbije, Nenad Peruničić, rekao je da ga… »
Đurković: Peruničić ostaje, rezultati će doći vremenom

Đurković: Peruničić ostaje, rezultati će doći vremenom

Sportski žurnal 23.01.2019
Selektor Srbije Nenad Peruničić ima puno poverenje i ostaće na tom mestu, potvrdio je predsednik Rukometnog saveza Srbije Božidar Đurković. Bez obzira na 18. mesto na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj, Peruničić nastavlja proces… »

Vesti dana »