Povezane vesti

Vučić: Nema te sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije

Vučić: Nema te sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije

Nedeljnik 13.02.2019
Govoreći o poslednjem građanskom protestu, Vučić je ocenio da kritike na račun Pravnog fakulteta u Beogradu dolaze kao posledica nervoze ljudi koji su očekivali da će mnogo više nastavnika i profesora tog fakulteta svojim potpisima podržati… »
O kampanji „Budućnost Srbije” Predsednik: Minimalac sa 27.000 ide na 30.000 dinara; U SNS će pozicije zauzeti mladi i…

O kampanji „Budućnost Srbije” Predsednik: Minimalac sa 27.000 ide na 30.000 dinara; U SNS će pozicije zauzeti mladi i…

Večernje novosti 13.02.2019
Sedmi dan kampanje "Budućnost Srbije“ je u toku, a Aleksandar Vučić je rekao da su se njegova očekvianja ispunila, jer kako kaže, pokazalo se da je to jako važno za ljude. SEDMI dan kampanje "Budućnost Srbije“ je u toku, a predsednik Vučić je… »
Vučić: Nema sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije

Vučić: Nema sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije

Beta 13.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga ne zanima da razgovara sa liderima opozicije, dok je za dijalog sa gradjanima uvek otvoren. U intervjuu za televiziju Pink, Vučić je rekao da su mnogi želeli da razgovaraju sa njim ali da on… »
Vučić: Nema sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije (video)

Vučić: Nema sile koja će me naterati da pričam sa liderima opozicije (video)

Pravda 13.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandra Vućić poručio je gostujući u emisiji "Novo jutro" na Televiziji Pink da će se nastaviti borba za bolju Srbiju, da je spreman da razgovara sa narodom, ali da nema sile koja će ga naterati na razgovor sa Jeremićem… »
Vučić uživo u jutarnjem: Ne plašim se ni vas lopova, ni vaših vešala! Sa Đilasom, Jeremićem i Obradovićem neću da…

Vučić uživo u jutarnjem: Ne plašim se ni vas lopova, ni vaših vešala! Sa Đilasom, Jeremićem i Obradovićem neću da…

Kurir 13.02.2019
Obilazim Srbiju jer samo tako može da se oseti šta je običnim ljudima potrebno, ljudi me dočekuju jer vide ko radi za državu... BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uživo jutros gostuje u jutarnjem televizijskom programu gde govori o svim… »
Vučić: Nema te sile koja će me naterati da razgovaram sa liderima opozicije

Vučić: Nema te sile koja će me naterati da razgovaram sa liderima opozicije

N1 Info 13.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga ne zanima da razgovara sa liderima opozicije, dok je za dijalog sa građanima uvek otvoren. U intervjuu za televiziju Pink, Vučić je rekao da su mnogi želeli da razgovaraju sa njim, ali da on ne… »

Vesti dana »