Povezane vesti

Pretučen direktor Vodovoda i generalni sekretar SNS u Vranju Goran Đorđević

Pretučen direktor Vodovoda i generalni sekretar SNS u Vranju Goran Đorđević

Večernje novosti 15.03.2019
U noći između četvrtka i petka nepoznati maskirani napadači pretukli su direktora vranjskog "Vodovoda" i generalnog sekretara Srpske napredne stranke u tom gradu. ISPRED porodične kuće u Vranju, maskirani napadači su najpre udarili direktora… »
Direktoru vranjskog Vodovoda razbili glavu, polomili mu prste

Direktoru vranjskog Vodovoda razbili glavu, polomili mu prste

Radio 021 15.03.2019
Dvojica maskiranih napadača napali su i pretukli direktora vranjskog Vodovoda i sekretara Gradskog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Gorana Đorđevića, rečeno je u policiji. Kako prenosi sajt "Južne vesti", napad se dogodio u četvrtak uveče… »
Đorđević: Udarili su me metalnom šipkom, napali su i moju šesnaestogodišnju ćerku

Đorđević: Udarili su me metalnom šipkom, napali su i moju šesnaestogodišnju ćerku

Jugmedia 15.03.2019
Kada sam se sa porodicom vraćao iz grada, oko 21 sat u četvrtak uveče dva čoveka maskirana sa kapuljačama i metalnim šipkama, napali su mene i moju porodicu, tik ispred ulaza porodične kuće, nakon što smo izašli iz automobila, rekao je na… »
Pretučen direktor gradskog Vodovoda u Vranju

Pretučen direktor gradskog Vodovoda u Vranju

Mondo 15.03.2019
Dvojica maskiranih napadača napali su i pretukli direktora vranjskog Vodovoda i sekretara Gradskog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Gorana Đorđevića, rečeno je u policiji. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Kako prenosi sajt "Južne vesti", napad se… »
Pretučen direktor vranjskog „Vodovoda“

Pretučen direktor vranjskog „Vodovoda“

Danas 15.03.2019
U noći između četvrtka i petka nepoznati maskirani napadači pretukli su direktora vranjskog „Vodovoda“ i generalnog sekretara Srpske napredne stranke (SNS) u tom gradu Gorana Đorđevića, kome je pomoć ukazana u vranjskom Domu zdravlja. Iz… »
Južne vesti: Pretučen direktor vranjskog Vodovoda

Južne vesti: Pretučen direktor vranjskog Vodovoda

N1 Info 15.03.2019
Goran Đorđević, direktor Vodovoda i generalni sekretar vranjskog SNS-a pretučen je u četvrtak uveče ispred svoje porodične kuće u Vranju, potvrđeno je Južnim vestima. Iz policije kažu da im je prijavljeno da su dvojica maskiranih napadača… »

Vesti dana »