Povezane vesti

Marjanović: Visina i raspon ruku su moja prednost u odnosu na druge centre

Marjanović: Visina i raspon ruku su moja prednost u odnosu na druge centre

Večernje novosti 16.04.2019
Ne mogu da mi spreče šut. To nije nešto što sam u karijeri često koristio, ali umem da šutnem - kaže Marjanović, koji je koristio visinu protiv bržih protivničkih centara. DRUGI krug četvrtfinalnih utakmica na Zapadu i Istoku nagoveštava da… »
"Ne mogu da mi odbrane šut": Marjanović posle sjajne partije: Umem i ja da pogodim! /video/

"Ne mogu da mi odbrane šut": Marjanović posle sjajne partije: Umem i ja da pogodim! /video/

Sportal blic 16.04.2019
Košarkaši Filadelfije ubedljivo su savladali su Bruklin sa 145:123, te su tako izjednačili rezultat u seriji na 1-1. Sjajnu utakmicu za Seventisikserse odigrao je naš centar Boban Marjanović. Gorostas iz Srbije je utakmicu završio sa 16 poena i osam… »
I to je NBA: Buldožerski prekršaj Marjanovićevog saigrača (VIDEO)

I to je NBA: Buldožerski prekršaj Marjanovićevog saigrača (VIDEO)

Vesti online 16.04.2019
Filadelfija je pred svojom publikom izjednačila u pobedama protiv Bruklina u četvrtfinalu plej-ofa u Istočnoj konferenciji (1:1), a njen centar Džoel Embid ne samo da je bio najefikasniji u utakmici (23 poena). U finišu prvog poluvremena imao je pred… »
Bobi: Koristim svoje prednosti, uživam na terenu

Bobi: Koristim svoje prednosti, uživam na terenu

N1 Info 16.04.2019
Centar Filadelfije Boban Marjanović istakao je da mu visina i raspon ruku donose veliku prednost u odnosu na rivale na terenu. Košarkaši Filadelfije deklasirali su Bruklin 145:123, čime su izjednačili rezultat u četvrtfinalnoj seriji Istočne… »
Istorijski preokret Klipersa, Marjanović sjajan u pobedi (video)

Istorijski preokret Klipersa, Marjanović sjajan u pobedi (video)

Sportski žurnal 16.04.2019
Neverovatan preokret napravili su Klipersi u Ouklendu, najveći u istoriji plej-ofa u NBA, kada su nadoknadili 63:94 iz treće deonice. Košarkaši Filadelfije, uz 16 poena Bobana Marjanovića, pobedili su Bruklin 145:123 za 1:1 u seriji plej-ofa Istočne… »
NBA: Marjanović sjajan u pobedi File, ‘šamar’ šampionu od Klipersa (video)

NBA: Marjanović sjajan u pobedi File, ‘šamar’ šampionu od Klipersa (video)

Hot sport 16.04.2019
Odigrani su drugi mečevi četvrtfinala ‘Zapada’ i ‘Istoka’, a po pobedu su zabeležile jedna domaća i jedna gostujuća ekipa.[yuzo_related] Filadelfija je razbila na svom parketu Bruklin 145:123 i izjednačila u seriji na 1-1. Tim iz Njujorka se… »
Odlični Bobi i istorijski brejk Klipersa

Odlični Bobi i istorijski brejk Klipersa

Mondo 16.04.2019
Filadelfija i Los Anđeles Klipersi izjednačili na 1:1 u plej-of serijama NBA lige. Boban Marjanović igrao odličnu utakmicu protiv Bruklina. Filadelfija i Los Anđeles Klipersi uspeli su da stignu do izjednačenja u drugom utakmicama plej-ofa NBA lige… »
Filadelfija izjednačila i protiv Bruklina i jedan rekord plej-ofa iz 1962, Marjanović odličan (VIDEO)

Filadelfija izjednačila i protiv Bruklina i jedan rekord plej-ofa iz 1962, Marjanović odličan (VIDEO)

Vesti online 16.04.2019
Sledeće dve utakmice četvrtfinalnog okršaja na Istoku su u Njujorku. Filadelfija je u drugoj utakmici pred svojom publikom savladala Bruklin u četvrtfinalu plej-ofa u Istočnoj konferenciji sa 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36). U prvom meču bilo… »
Pobede Klipersa i Filadelfije, dobra partija Marjanovića

Pobede Klipersa i Filadelfije, dobra partija Marjanovića

Novi magazin 16.04.2019
Košarkaši Los Andejels Klipersa izjednačili su noćas protiv Golden Stejta na 1:1 u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije, pošto su posle najvećeg preokreta u istoriji doigravanja u NBA ligi pobedili sa 135:131. Klipersi su nadoknadili zaostatak… »
Bobi blistao, Ajverson i Mutombo slavili svaki njegov koš - Siksersi izjednačili (video)

Bobi blistao, Ajverson i Mutombo slavili svaki njegov koš - Siksersi izjednačili (video)

Mozzart sport 16.04.2019
U trećij četvrtini Filadelfija ubacila 51 poen i rešila meč... Filadelfija se vratila posle startnog poraza od Bruklina. Siksersi su noćas pred svojom publikom uspeli da izjednače na 1:1 u plej-of seriji nakon fantastičnog meča i trijumfa od… »
Marjanovićev rekord karijere, Siksersi 51 za četvrtinu

Marjanovićev rekord karijere, Siksersi 51 za četvrtinu

N1 Info 16.04.2019
Košarkaši Filadelfije deklasirali su Bruklin 145:123 i posle startnog poraza pred svojim navijačima rezultat u četvrtfinalnoj seriji Istočne konferencije izjednačili na 1-1. Odličnu partiju pružio je centar Sikesersa Boban Marjanović koji je sa… »

Vesti dana »