Povezane vesti

U Srbiji otvoren novi auto-put

U Srbiji otvoren novi auto-put

Slobodna Evropa 18.08.2019
U Srbiji je u nedelju otvoren auto-put nazvan "Miloš Veliki", odnosno deonica Koridora 11 od Obrenovca do Preljine. Taj deo auto-puta zvaničnici Srbije označavaju kao izuzetno važan, jer bi, kako navode, trebalo da rastereti saobraćaj na Ibarskoj… »
Svečano otvoren auto-put „Miloš Veliki“ (FOTO)

Svečano otvoren auto-put „Miloš Veliki“ (FOTO)

Vesti online 18.08.2019
Deonica auto-puta „Miloš Veliki“ od Obrenovca do Ljiga svečano je otvorena. Sa ranije otvorenom deonicom Ljig–Preljina čini celinu od 103 kilometra auto-puta. Otvaranjem ovog puta saobraćaj se izmešta sa „magistrale smrti“, Ibarske… »
Otvoren auto-put Miloš Veliki

Otvoren auto-put Miloš Veliki

Nova ekonomija 18.08.2019
Deonica auto-puta "Miloš Veliki" od Obrenovca do Ljiga svečano je otvorena kod petlje Ljig, uz vatromet i pesmu "Igrale se delije". Prolaskom prvih automobila, u bojama zastave Srbije, kroz tunel Brančić, auto-put je pušten u saobraćaj. Svečanom… »
Vučić odbacuje kritike Milana Antonijevića o biračkim spiskovima

Vučić odbacuje kritike Milana Antonijevića o biračkim spiskovima

Slobodna Evropa 18.08.2019
„Ako sam neodgovoran jer sam rekao opoziciji da uredi biračke spiskove kako hoće, samo ljudi neka znaju za koju izjavu kažu da sam neodgovoran“, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući tako izjavu direktora Fondacije za… »
Vučić obećao nove puteve, kanalizaciju i bolji život građana Srbije

Vučić obećao nove puteve, kanalizaciju i bolji život građana Srbije

Beta 18.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija 70 godina sanjala i čekala otvaranje auto puta "Miloš veliki" i obećao nove puteve, kanalizacionu infrastrukturu i bolji život za gradjane Srbije. Vučić je, otvarajući svečano… »
Vučić: Ispunjavam obećanje koje sam dao dok sam bio radikal! Auto-put "Miloš Veliki" za ponos cele Srbije!

Vučić: Ispunjavam obećanje koje sam dao dok sam bio radikal! Auto-put "Miloš Veliki" za ponos cele Srbije!

Pravda 18.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je otvaranje deonice auto puta Obrenovac-Čačak na ponos celoj Srbiji i da će taj put povezatio Srbiju sa bratskim narodom u Crnoj Gori. Vučić je u povodom današnjeg svečanog otvaranja deonice… »
Vučić: Niko narodu ne može da pokvari radost

Vučić: Niko narodu ne može da pokvari radost

RTS 18.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da niko narodu ne može da pokvari radost što je dobio auto-put "Miloš Veliki" posle 74 godine. Vučić se tako osvrnio na kritike opozicije konstatujući da nije video od "svih tih koji kritikuju da su… »
Narod je vrhovni sudija i on odlučuje: Vučić o predstojećim izborima

Narod je vrhovni sudija i on odlučuje: Vučić o predstojećim izborima

Telegraf 18.08.2019
Vučić je kazao da je ostalo još mnogo posla do izbora, da će biti još mnogo muka oko Kosova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da do izbora ima još mnogo posla, a za izjave da je neodgovoran što je ponudio da opozicija uredi… »
Radojičić o auto-putu Miloš Veliki: Slavimo uspeh, ali se na njemu ne zaustavljamo!

Radojičić o auto-putu Miloš Veliki: Slavimo uspeh, ali se na njemu ne zaustavljamo!

Kurir 18.08.2019
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić kaže da je danas važan dan zbog puštanja u saobraćaj auto-puta Miloš Veliki, na deonici od Obrenovca do Ljiga. ''Danas smo svi ponosni na auto-put Miloš Veliki, na put koji zaista spaja Srbiju, kao… »
Kako najlakše da se uključite na autoput Miloš Veliki

Kako najlakše da se uključite na autoput Miloš Veliki

Alo 18.08.2019
Nova deonica je duga 62,7 kilometara i projektovana je za brzine od 130 kilometara na čas. Danas se otvara druga deonica autoputa puta prema Čačku. Umesto kao do sada - tek kod Ljiga, vozači će moći već od Obrenovca da se uključe na auto-put… »
“Miloš Veliki” spreman za saobraćaj

“Miloš Veliki” spreman za saobraćaj

IndeksOnline 18.08.2019
OBRENOVAC, LJIG – Deonica autoputa “Miloš Veliki” od Obrenovca do Ljiga spremna je za saobraćaj, a taj deo autoputa od izuzetne je važnosti, jer će rasteretiti saobraćaj na Ibarskoj magistrali, a značajno će približiti Zapadnu Srbiju i… »
Četiri naplatne rampe na novom auto-putu

Četiri naplatne rampe na novom auto-putu

RTS 18.08.2019
Šef projekta izgrade Koridora 11 Ivan Pavlović kaže za RTS da putnici iz Beograda do početka auto-puta mogu doći putem pored Ade ka Obrenovcu, ali i obilaznicom preko Ostružničke petlje. Dodaje da je putnicima od Beograda do Mislođina, početka… »

Vesti dana »