Povezane vesti

Pre samo 3 meseca Gru je priznao šta želi da promeni u životu: Tragedija je sprečila repera da ispuni ovo! Možda sam mogao…

Pre samo 3 meseca Gru je priznao šta želi da promeni u životu: Tragedija je sprečila repera da ispuni ovo! Možda sam mogao…

Kurir 11.09.2019
Dalibor Andonov Gru poginuo je tokom vožnje kajta 9. septembra, a tokom života najveće ljubavi bile su mu muzika i adrenalin. Gru je pre samo 3 meseca dao intervju u kom je govorio o svojim planovima, koje je tragedija poremetila. "Imam porodicu, tu su… »
Održana komemoracija povodom smrti Dalibora Andonova Grua

Održana komemoracija povodom smrti Dalibora Andonova Grua

N1 Info 11.09.2019
Komemoracija povodom smrti repera Dalibora Andonova Grua održana je u beogradskom Domu omladine. Komemoraciji je prisustvovala porodica muzičara, kao i mnogobrojni prijatelji i kolege. 10.09.2019. 09.09.2019. Marko Luis posebno se osvrnuo na upoznavanje… »
Održana komemoracija Daliboru Andonovu Gruu

Održana komemoracija Daliboru Andonovu Gruu

RTV 11.09.2019
BEOGRAD - Porodica, brojni prijatelji i poštovaoci prisustvovali su komemoraciji povodom smrti Dalibora Andonova, poznatijeg kao Gru, koja je održana danas u Domu omladine Beograda. Edin Škorić, Knez, Marko Luis, Leontina, Boban Rajović, Knez, Marko… »
Gruovu majku vericu držali da ne padne posle komemoracije! Tuga za poginulim sinom je oborila! (foto)

Gruovu majku vericu držali da ne padne posle komemoracije! Tuga za poginulim sinom je oborila! (foto)

Kurir 11.09.2019
Majka poginulog repera Dalibora Andonova Grua, Verica, skrhana bolom i tugom za sinom jedva je hodala. Dok je izlazila iz sale u kojoj je odtžana komemoracija, sve vreme su je pridržavali da ne padne sa nogu. Suprug Gile držao ju je za ruku i polako… »
Jao, ja ovo ne mogu da izdržim! Gruova udovica Danica uz sinove na komemoraciji reperu! Cela sala plakala za bratom! (kurir…

Jao, ja ovo ne mogu da izdržim! Gruova udovica Danica uz sinove na komemoraciji reperu! Cela sala plakala za bratom! (kurir…

Kurir 11.09.2019
Porodic a Dalibora Andonova Grua zavijena je u crno nakon što je reper u ponedeljak u Zemunu tragično stradao tokom vožnje kajta na Dunavu. Danica Andonov stigla je sa sinovima na komemoraciju u Domu omladine. Čim je ugledala novinare odmah je počela… »
Ovo je najtužnija scena sa gruove komemoracije: Reperova udovica sve vreme je gledala u pod, a kad je čula muževljev glas na…

Ovo je najtužnija scena sa gruove komemoracije: Reperova udovica sve vreme je gledala u pod, a kad je čula muževljev glas na…

Kurir 11.09.2019
Dalibor Andonov Gru preminuo je u ponedeljak 9. septembra kada je prilikom vožnje kajta pao u Dunav. Danica je sa sinovima Vukom i Reljom stigla na komemoraciju u Domu omladine i zaplakala kada je videla koliko je ljudi stiglo da se oprosti od prijatelja… »
Trenutak sa komemoracije koji dušu cepa! Danica je vrlo dobro znala o čemu ovaj Gruov prijatelj priča, pa čvrsto zagrlila…

Trenutak sa komemoracije koji dušu cepa! Danica je vrlo dobro znala o čemu ovaj Gruov prijatelj priča, pa čvrsto zagrlila…

Kurir 11.09.2019
Supruga preminulog repera Danica Andonov na komemoraciju u Domu omladine stigla je sa sinovima Vukom i Reljom. Cela porodica zavijena je u crno nakon što je Dalibor Andonov Gru 9. septembra tragično stradao u Zemunu tokom vožnje kajta. Pre nego što je… »
ZAŠTO ME NISI POSLUŠAO? ŠTO SI NAS OSTAVIO? Očajni Niggor molio Grua 3 sata pre tragedije da ne ide na kajt!

ZAŠTO ME NISI POSLUŠAO? ŠTO SI NAS OSTAVIO? Očajni Niggor molio Grua 3 sata pre tragedije da ne ide na kajt!

Svet & Skandal 11.09.2019
Porodica Dalibora Andonova Grua zavijena je u crno nakon što je reper u ponedeljak u Zemunu tragično stradao tokom vožnje kajta na Dunavu. Neutešni članovi porodice, koji se ni dan nakon tragedije ne mire sa bolnom istinom, prisećaju se poslednjih… »
Dalibor Andonov Gru: Danas je komemoracija, neutešni otac prima saučešće!

Dalibor Andonov Gru: Danas je komemoracija, neutešni otac prima saučešće!

Svet plus 11.09.2019
Poznati reper Dalibor Andonov Gru tragično je nastradao vozeći kajt po Dunavu. Ova tragična vest šokirala je i potresla kako Gruove najbliže, tako i njegove fanove, prijatelje i kolege. Danas je komemoracija, neutešni otac prima saučešće! Ispred… »

Vesti dana »