Povezane vesti

Bastać: Priznajem, pogrešio sam, ali ništa nisam skrivao za razliku od Vulina

Bastać: Priznajem, pogrešio sam, ali ništa nisam skrivao za razliku od Vulina

N1 Info 21.10.2019
Predsednik opštine Stari grad i beogradskog odbora Stranke slobode i pravde Marko Bastać izjavio je za televiziju Nova S da jeste počinio carinski prekršaj tako što je u zemlju pokušao da unese više od 10.000 evra, ali je ponovio i da nije znao da… »
“Priznajem, pogrešio sam i platiću kaznu…”: Marko Bastać o carinskom prekršaju

“Priznajem, pogrešio sam i platiću kaznu…”: Marko Bastać o carinskom prekršaju

Nedeljnik 21.10.2019
Foto: Tanjug Predsednik opštine Stari grad i beogradskog odbora Stranke slobode i pravde Marko Bastać izjavio je za televiziju Nova S da jeste počinio carinski prekršaj tako što je u zemlju pokušao da unese više od 10.000 evra, ali je ponovio i da… »
Uprava carina: Bastać nije bio maltretiran

Uprava carina: Bastać nije bio maltretiran

Večernje novosti 21.10.2019
Pomoćnik direktora Uprave carina Ivan Ribać rekao da ne bi bilo nikakvog problema da je Bastać poštovao zakon. Pomoćnik direktora Uprave carina Ivan Ribać demantovao je danas da je Marko Bastać bio pretresen do gole kože na aerodromu i da je… »
Bastać ispao glup: Evo kako su ga namestili posle frke s Vesićem!

Bastać ispao glup: Evo kako su ga namestili posle frke s Vesićem!

Pravda 21.10.2019
Predsednik Opštine Stari Grad Marko Bastać napisao je na svom Tviter profilu da je napravio carinski prekršaj, odnosno da je imao u prtljagu više novca nego što je zakonom dozvoljeno, što je 10.000 evra, dodajući da nije znao da je to prekršaj… »
“Kada je neko bolestan, da li treba pomoći? Napravio sam carinski prekršaj i ponovo bih to uradio…”

“Kada je neko bolestan, da li treba pomoći? Napravio sam carinski prekršaj i ponovo bih to uradio…”

Nedeljnik 21.10.2019
Foto: Tanjug/AP Predsednik Opštine Stari Grad Marko Bastać napisao je na svom Tviter profilu da je napravio carinski prekršaj, odnosno da je imao u prtljagu više novca nego što je zakonom dozvoljeno, dodajući da nije znao da je to prekršaj, prenosi… »
Bastać napravio prekršaj, u prtljagu uneo više novca nego što je dozvoljeno zakonom

Bastać napravio prekršaj, u prtljagu uneo više novca nego što je dozvoljeno zakonom

Danas 20.10.2019
Predsednik opštine Stari grad Marko Bastać napisao je danas na svom Tviter nalogu da je prilikom ulaska u Srbiju napravio carinski prekršaj, odnosno da je imao u prtljagu više novca nego što je zakonom dozvoljeno. Zakonom je dozvoljeno da se u Srbiju… »

Vesti dana »