Povezane vesti

Kolinda ponovo izblamirala hrvatsku: Primila nagradu u Vašingtonu pa izvalila neviđenu glupost! Društvene mreže…

Kolinda ponovo izblamirala hrvatsku: Primila nagradu u Vašingtonu pa izvalila neviđenu glupost! Društvene mreže…

Kurir 27.10.2019
Kolinda Grabar-Kitarović, kao bivši stipendista Fulbrajta, u subotu je u Vašingtonu primila njihovu nagradu za životno delo. Tom prilikom kratko se obratila okupljenima na dodeli, a deo njenog govora ponovo je zabavio hrvatsku javnost. Predsednica se… »
Grabar-Kitarović i dalje tvrdi da se rodila „iza Gvozdene zavese”

Grabar-Kitarović i dalje tvrdi da se rodila „iza Gvozdene zavese”

Politika 27.10.2019
Hrvatski mediji podsećaju da se Jugoslavija razišla sa SSSR-om još 1948. godine i da je posle toga sarađivala sa Zapadom. Predsednica Republike Hrvatske opet je izjavila da se rodila „iza Gvozdene zavese”. - Ne mogu vam opisati koliko mi… »
Kolinda primila nagradu, pa se nalupetala “za sve pare”: Bila sam devojka sa pogresne strane gvozdene zavese

Kolinda primila nagradu, pa se nalupetala “za sve pare”: Bila sam devojka sa pogresne strane gvozdene zavese

Večernje novosti 27.10.2019
Predsednica Republike Hrvatske opet je izjavila da se rodila "iza Gvozdene zavese" Predsednica Republike Hrvatske opet je izjavila da se rodila "iza Gvozdene zavese". "Ne mogu vam opisati koliko mi večerašnji događaj znači", kazala je povodom primanja… »
Kolinda: Bila sam devojka rođena sa pogrešne strane Gvozdene zavese

Kolinda: Bila sam devojka rođena sa pogrešne strane Gvozdene zavese

Vesti online 27.10.2019
Kolinda Grabar Kitarović primila je u subotu u Vašingtonu nagradu „Fulbrajt“ za životno delo. – Ponosno ću večeras posvetiti ovu nagradu svojoj porodici i svojoj zemlji – rekla je Grabar Kitarović koja je bila stipendista „Fulbrajta“ od… »

Vesti dana »